25 bin TL'ye laptop önerisi

MSI Katana almayin, kasa kalitesi ve sogutmasi iyi degil. TUF A serisinin de sogutmasi sinirda. Ileri donemlerde sorun yaratabilir sizin icin. Yukaridaki 20.4 alinabilir. Ayriyetten asagidaki Omen 15'e de bakmanizi oneririm. Kasa kalitesi ve sogutma olarak ustun bir cihaz bu butcedekilere gore. Son olarak bir ekleme yapacagim, Victus Hp'nin en alt kasasi degil, Pavilion'un kasa kalitesi daha alt seviye. Victus serisi cihazlar oyle cok fazla isinmiyor, kullanilabilir seviyede.

MSI Katana almayin, kasa kalitesi ve sogutmasi iyi degil. TUF'a serisinin de sogutmasi sinirda. Ileri donemlerde sorun yaratabilir sizin icin. Yukaridaki 20.4 alinabilir. Ayrıyeten asagidaki Omen 15'e de bakmanizi oneririm. Kasa kalitesi ve sogutma olarak ustun bir cihaz bu butcedekilere gore. Son olarak bir ekleme yapacagim, Victus HP'nin en alt kasasi degil, Pavilion'un kasa kalitesi daha alt seviye. Victus serisi cihazlar oyle cok fazla isinmiyor, kullanilabilir seviyede.

Katanayada tufada soğutucu şart gibi Ryzen 5'lere i7 11'lere düşmenin anlamı yok diye düşünüyorum

Neden olmadı ve nasıl hallettiniz hocam merak ettim :D Hangi ürünü aldınız? Gelince fotoğraflarını bekliyoruz.

asustuf-dashf15-FX517ZM-HN118-Intel-CORE-i7-12650H-16 GB-512 GB-SSD-RTX3060-FreeDOS-156-FHD-144Hz

Bunu aldım hocam yarın veya cumartesi elimde olacakmış söylenene göre olmamasının sebebi kartların limitlerinin yetmemesiydi nakitimiz var ama limitimiz yoktu aile vasıtasıyla çözüldü

Neden olmadı ve nasıl hallettiniz hocam merak ettim :D Hangi ürünü aldınız? Gelince fotoğraflarını bekliyoruz.

Geldi W11 Pro kurdum şimdilik güzel sadece klavye aydınlatmasını RGB sanıyordum arkadan beyazmış tek renk

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı