25 cm fındık amortisör Mondial 100 SFC de nasıl olur?

gearway

Picopat
Merhaba arkadaşlar Mondial 100 SFC bir motorum var ve buna 25 Cm'lik fındık amortisör aldım çok basık olur mu acaba fazla basık olmasını istemiyorum şimdiden teşekkürler.

Ben motorum birazcık daha alçak olsun istiyorum eski amasörleri ses çıkarmaya başladı almışken bunlardan alayım hem değiştirmiş olurum hemede biraz basarım diye düşünmüştüm fakat 25 Cm'lik olan versiyonu çok kısa galiba?
Şuanki sıkıntılıysa değiştirin fazla memmun kalmassın ama idare eder seni kısa olduğu doğrudur malzemeside kötüyse hızlı bozulmasına neden olur bazı amortisörler diğer parçalar içinde sıkıntı çıkarabilir diyorlar dikkatli olmak lazım.

Rica ederim, motordan memmun musunuz?

CBR125R kullanısıyım satıp scooter/cub tarzına geçmeyi planlıyorum önerebileceğin bir model var mıdır 125Cc'ye kadar?

Vallahi motordan memnunum yani rahatlık desen var kullanışıı kolay birazda olsa hız yapabiliyorsun tavsiye ederim. Yedek parçaları kolay bulunuyor ve çoğu motora göre ucuz.
Rica ederim, motordan memmun musunuz?

CBR125R kullanısıyım satıp scooter/cub tarzına geçmeyi planlıyorum önerebileceğin bir model var mıdır 125Cc'ye kadar?

Scooter istiyorsan pcx 125 alabilirsin bence bende 150 liği var ve bayağı rahat seri motor.

Geri
Yukarı