25 Ekim 2021 Dolar Kuru 9,79 TL

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1635140823308.png

Dolar düşüyor. :D

Teklif kabul edilirse, Erdoğan'ın 88 bin lira olan maaşı 100 bin liraya çıkacak.
Ya affedin beni ama bu halka hakaret değil de nedir? Bariz bariz siz benim umurumda değilsiniz demek değil de nedir? Dolar yükseldi, dolar bazında maaşım azalıyor hemen maaşıma zam yapmalıyım.

Son düzenleme:
Öncelikle günaydın herkese, bir sorum olacaktı. Yatırımcılar şu anda güvenmiyor ya bize. Biz nasıl tekrardan onları güvendirebiliriz?
Ya affedin beni ama bu aptallık değil de nedir? Bariz bariz siz benim umurumda değilsiniz demek değil de nedir? Dolar yükseldi, dolar bazında maaşım azalıyor hemen maaşıma zam yapmalıyım ehü. Rezillik ya. Gerçekten rezillik.

3 haneli olmazsa farz değil 😝

Daha çıkmaz daha çıkmaz diyerek 1 haftadır dolar almıyorum artık kafama tak etti 100 dolar almayı düşünüyorum net ve net 10TL olacak eminim.
Yatırım tavsiyesi değildir.

10 olmasını bekliyorum, 1 aya kalmaz olur bence.

Öncelikle günaydın herkese, bir sorum olacaktı. Yatırımcılar şu anda güvenmiyor ya bize. Biz nasıl tekrardan onları güvendirebiliriz?

3 haneli olmazsa farz değil 😝
Aslında çok kolay. Erdoğan’ın gitmesi. Kimse güvenmiyor, her şeye bir elden etki ediyor ve bir gece aniden Merkez Bankasına el sürüyor.
10 olmasını bekliyorum, 1 aya kalmaz olur bence.
Bugün olacak gibi.

Son düzenleme:
Ya affedin beni ama bu aptallık değil de nedir? Bariz bariz siz benim umurumda değilsiniz demek değil de nedir? Dolar yükseldi, dolar bazında maaşım azalıyor hemen maaşıma zam yapmalıyım ehü. Rezillik ya. Gerçekten rezillik.
Dolarla maaş mı alıyorsunuz sorusuna kendilerinin düşünce ve cevap mantığını bende çok merak ediyorum.
Ancak eğri oturup doğru konuşan bir siyasi düzenin olmadığı bir dönemin içindeyiz ne yazık ki.

Eskiden düşman olan siyasiler aynı masaya oturup devlet ve millet adına az da olsa olumlu kararlar çıkardı.
O zaman yüzsüzler aynı masaya oturuyor deniyordu.
Şimdi bir gelişim olmamasının sebebi ise aynı masada oturup devlet ve millet adına çıkar elde edememek oluyor.

Kur her yükseldiğinde millet fayda görse bir nebze çözüm çıkarına ulaşılır.
Ancak fakir'in açlıktan kendini öldürdüğü bir ülkeye döndük.
Orta kesim fakir oldu.
Zengin daha zengin.
Siyasiler ise söylememe gerek yoktur herhalde.

Son 25 kuruş 10 lira olması için damat biliyor bu işi. 1 dolar 10 lira şarkısında gerçek oluyor artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı