25 Mbps hız ile GeForce NOW deneyimi nasıl olur?

1 yıldır 12 Mbps ile sorunsuz akıcı şekilde 1080p 60 FPS oyunlar oynuyordum. Paketi 24'e yükselltim paket kayıpları yaşamaya başladım. Modem arayüzünden hat zayıflaması ve SNR margin değerlerini atabilir misiniz?
Nereden bakacağım hocam. Modem arayüzüne girdim ama devamı yok. Modem turkcell.

SNR Değeri biraz düşük ama paket kaybı yaşatcak derecede değil. hat zayıflama değerin gayet güzel. Burdan kaynaklı bi sorun gözükmüyor. Ancak hatalar (pkts) kısmında bi gariplik var. ondan kaynaklanabilir. Bende o kısım 2 tarafda da 0
Resetleyince 0'a düştü ama halen daha GNOW'da paket kaybım 13.

Nereden bakacağım hocam. Modem arayüzüne girdim ama devamı yok. Modem Turkcell.

Durum bilgisi kısmı varsa oradadır büyük ihtimal. Turkcell modem arayüzüne hakim değilim. Neye benzediğini göstermek için fotoğraf atıyorum.

vdsl.PNG

Resetleyince 0'a düştü ama halen daha GNOW'da paket kaybım 13.
Hocam mevcut internet operatörünüzü arayıp hızınızı belli bir seviyeye sabitleyin. ben öyle yaptım Paket kayıbında düşüş yaşandı. 45 Mbps ye sabitleyip deneyeyin. Bi fark olmazsa eski haline döndürebilirsiniz.

Durum bilgisi kısmı varsa oradadır büyük ihtimal. Turkcell modem arayüzüne hakim değilim. Neye benzediğini göstermek için fotoğraf atıyorum.

Eki Görüntüle 1394861

Hocam mevcut internet operatörünüzü arayıp hızınızı belli bir seviyeye sabitleyin. ben öyle yaptım Paket kayıbında düşüş yaşandı. 45 Mbps ye sabitleyip deneyeyin. Bi fark olmazsa eski haline döndürebilirsiniz.
Hocam fotoğraftaki gibi bir yer yok. İstatistikler bölümü var orada da byteler, paketler, hatalar, atıldı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yu inceleyebilirmisiniz.
Hocam kullandığım modem HG255s ve internetten baktığımda DSL olması gereken yerde Ethernet Bilgisi yazıyor. Başka bir forumda biri fiber modem kullandığınız için hat zayıflaması olmaz o yüzden göremezsiniz denmiş.

Geri
Yukarı