25 Mbps internette Twitch yayınları 900p ve 1080p'de donuyor

Kuffu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim, Twitch yayınları son 1 aydır yüksek ayarlarda donmaya başladı. Çoğu yayıncıda 720p 60FPS sorunsuz izleyebiliyorum ama iş 900p ve 1080p ye geldiğinde yayınlar donmaya başlıyor. Farklı bir tarayıcı denedim yine değişen bir şey olmadı. Lütfen yardımcı olur musunuz?

İnternetim 25 Mbps download, 5 Mbps upload.

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim, Twitch yayınları son 1 aydır yüksek ayarlarda donmaya başladı. Çoğu yayıncıda 720p 60FPS sorunsuz izleyebiliyorum ama iş 900p ve 1080p ye geldiğinde yayınlar donmaya başlıyor. Farklı bir tarayıcı denedim yine değişen bir şey olmadı. Lütfen yardımcı olur musunuz?

İnternetim 25 Mbps download, 5 Mbps upload.
Ben de tarayıcı olarak Opera kullanıyorum bu sıkıntı bende de oluyor. Chrome'a geçiyorum düzeliyor. Opera ile alakalı sanırım bir dene istersen. (internetim 50 mbps)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınız imzanızdaki ise donmaması gerek, internet sağlayıcınızı arayın.

Evet donanımım imzamdaki ile aynı, en son çare arayacağım artık teşekkür ederim.

Ben de tarayıcı olarak Opera kullanıyorum bu sıkıntı bende de oluyor. Chrome'a geçiyorum düzeliyor. Opera ile alakalı sanırım bir dene istersen. (internetim 50 mbps)

İki tarayıcıda da aynı sorunu yaşıyorum maalesef.

Tarayıcınızda hardware acceleration açık mı?

Şu an baktım evet açık.

Bu arkadaşın dediği gibi servis sağlayıcısını arayın. Donmaması gerekiyor, işlemcinizin arabelleği oldukça yeterli.

Çok teşekkür ederim gün içinde arayacağım.

Evet donanımım imzamdaki ile aynı, en son çare arayacağım artık teşekkür ederim.

İki tarayıcıda da aynı sorunu yaşıyorum maalesef.

Şu an baktım evet açık.

Çok teşekkür ederim gün içinde arayacağım.
Ping değerleriniz nasıl? Hat değerlerinizi paylaşır mısınız? Bilgisayardan kaynaklı olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı