25 Şubat Habbasi Ayı

Gerçek mi?

• Oy verenlerin toplamı
    25

Kerem Çevik

Kilopat
Daha fazla  
25 şubat Habbasi Ayı olarak biliniyomuş ve bu gecede insanlar ve cinler iç içe olcakmış ve insanlar bu gece full kabus görcek ve bazılarının ölmesi veya aklını yitirmesi olası durummuş. Bu ay 49 yılda bir oluyormuş ve geceleri karanlıktan saçma sesler duyucakmışsınız. Düşünceleriniz ? Benim düşüncem: ben bu gece uyuyamam hatta evin tüm ışıklarını açarım ya da camiye giderim. Çok korktum ve paylaşmak istedim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bi saçmalık yok. Hiç bir bilgileri olmadan Kur'an-i Kerim dahi açmamış cahil insanların ürettikleri bir gün. Bırakın onlar korkmaya devam etsin korkulacak bir durum yokken.

Korktum şimdi. Keşke bakmasaydım. :D O değilde çok korkuyorsanız o gece kulaklığınızı takıp GTA 5 oynayın. Emin olun 3 harfliler de sizinle birlikte GTA 5 oynayacaktır. Umarım oyununuz kasmaz. Çünkü 3 harfliler seni terk edebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı