25 TL Oyun Tavsiyesi

Hikayeli single player oyuna açığım. Ama bakış açısı mesela Don't Starve gibi olmayacak. FPS veya TPS oynamak istiyorum oyunu. Co-Op Portal gibi oyunlar ilgimi çekiyor. Battleground ve Survival oyunlardan nefret ediyorum genel olarak.

Hocam bu bakış açısıyla olan oyunları pek sevmiyorum bir kaç istisna hariç.
Kanka internette indirip dene bence hemen vazgeçme gerçekten harikadır.

Kingdom Come: Deliverance alabilirsin.
Bu oyunu komple izledim hocam.

Şu an herkese ilk Baldurs Gate oyununu aldırasım var. Gerçekten çok güzel bir oyundur. Hazır yeni oyunu da geliyorken bir bakmak gerekiyor bence. Hem oyun Türkçe! Fazlasıyla metin var ama sizi içine çekerse en az bir 50 saat tutar sizi.

Ne yazık ki stratejinin bu bakış açısıyla olan oyunları (Age of vb.) beni çekmiyor.

Steam'dan GRIS, Epic Games'ten Journey.
GRIS oynadım güzeldi baya. Journey ise aynı konseptte hazırlanan bir oyun sanırım düşünebilirim.
Kanka internette indirip dene bence hemen vazgeçme gerçekten harikadır.
Yok kötü olduğunu söylemiyorum kesinlikle. Sadece beni çeken bir tarz değil.

Bu oyunu komple izledim hocam.

Ne yazık ki stratejinin bu bakış açısıyla olan oyunları (Age of vb.) beni çekmiyor.

GRIS oynadım güzeldi baya. Journey ise aynı konseptte hazırlanan bir oyun sanırım düşünebilirim.

Yok kötü olduğunu söylemiyorum kesinlikle. Sadece beni çeken bir tarz değil.
Kendin bilirsin kankam birde garrys mod alabilirsin onlinenında 200 saat geçirdim rp sunucuları zombie survival olsun öneririm.

Baldurs Gate stratejiden çok rol yapma oyunudur diyebilirim. O niyetle önerdim zaten. RPG seviyorsan oynamaman kendi zevkine ihanettir. 😂 RPG sevmiyorsan alma zaten. Fazlasıyla metin içeren bir oyundur.

Hikayeli single player oyuna açığım. Ama bakış açısı mesela Don't Starve gibi olmayacak. FPS veya TPS oynamak istiyorum oyunu. Co-Op Portal gibi oyunlar ilgimi çekiyor. Battleground ve Survival oyunlardan nefret ediyorum genel olarak.

Hocam bu bakış açısıyla olan oyunları pek sevmiyorum bir kaç istisna hariç.

Crysis serisi 4 oyun Steamde 16 TL

Hocam Benim düşüncem yüksek olasılık oynamişsinizdir ama mafia serisi sizi yeterince tatmin edebilir
Küçükken oynamıştım ve oyunu hatırlamadığımı fark ettim. Gayet başarılıydı sarmıştı onu hatırlıylrım sadece. Sanırım Mafia serisini alacağım bir şekilde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı