250.000 TL araba önerisi

Superb ve Insignia. 2016-2017 model oldukları için, çok fazla km yapma şansları olmuyor. Yapanlar var, onları saymıyorum. 6 ay sonra alacağınız için ilan atmıyorum, piyasa ve ilanın kalkmasını var sayarak. Alacağınıza yakın zaman atarsanız, o zaman atarım.
Aslında 2-3 ay sonrası için düşünüyor bana yıl başına doğru bir tane almayı düşündüğünü söyledi.
2017 son ayında 142.000 TL'ye aldığımız Passat Şuan 437.000 TL'yi geçmiş. Bekle bizi 2023(!)
Maalesef araçlar artık ateş pahası, bu gidişle 5 yıl sonra 250 bin TL ile tofaş araştırmasak iyidir.

Aslında 2-3 ay sonrası için düşünüyor bana yıl başına doğru bir tane almayı düşündüğünü söyledi.
Hocam, 2-3 ay olsa bile daha var. Siz 2-3 ay sonra atın, o zaman ilan atalım. Bizim şu an attıklarımız büyük ihtimalle çoktan satılmış olacak.

Maalesef araçlar artık ateş pahası, bu gidişle 5 yıl sonra 250 bin TL ile tofaş araştırmasak iyidir.
3 yıl önce X1 almıştık 160.000tl ye. En son baktığımda fiyatı 500.000 TL'ydi. Allah sonumuzu hayır etsin.

Haklısınız aslında ama benden bir tavsiye bekleyince bende size danışayım dedim
Şu an bu bütçede sıfır ve C segment olarak orta paket Corolla, giriş model Civic ve en boş Focus alınabiliyor.

Sıfır almayacaksanız ve genişlik istiyorsanız 2015-2016 arası Superb/Passat alınabilir. Ancak yüksek km'li modeller şanzıman bakımından (DSG) üzebilir, dikkat edin.

2016 sonunda 100K aldığımız araç şuan en düşük modeli 300K ne güzel değil mi? Dolar artması beni sinir ediyor.

Şu an wolskvagen babam için ilk tercih o yüzden fikri değişmezse muhtemelen passat alır.

Gayet güzel passat iyidir Ankara'da yaşıyorsanız servis olarak eskihisara götürün derim. Doğuş oto da varda siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı