Ömer Serhat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın dostlar, elimde 250-300 TL bir miktar var maksimum 320 çıkabilirim, Rampage R36 drop aldım, sanırım benim ürünümde, çok fazla dip ses mevcut durduk yere cızırtı da mevcut ses kartı olduğunda kullanamıyorum çok rahatsız edici, jak ile geçiçi olarak kullanıyorum iadesini sağlayacağım, James Donkey 710 vardı halen duruyor, hayatımda bu kadar ucuza bu kulaklığı çok iyi buldum, 40mm sürücüleriyle olan basslar ve çıkan ses yüksekliği çok güzel, rahat ve mükemmel rahatlığı vardı, cidden o fiyatta alabileceğimiz en güzeli, şimdi 712 güzel olabilir diye düşünüyorum sizce ne alınabilir dostlar?

O fiyata stereo bir kulaklık alıp bir sanal çevresel ses yazılımı kullanırsanız daha iyi olur.
James Donkey, Rampage felan alınmaz markalar. Tabi dolar da artıyor. Corsair, SteelSeries, Razer, HyperX felan bulamazsanız alın. Bu markalar alınmaz. Aldım, pişmanım. Şimdi Razer Kraken T.E. kullanıyorum çok güzel

O fiyata stereo bir kulaklık alıp bir sanal çevresel ses yazılımı kullanırsanız daha iyi olur.
James Donkey, Rampage falan alınmaz markalar. Tabi dolar da artıyor. Corsair, SteelSeries, Razer, HyperX falan bulamazsanız alın. Bu markalar alınmaz. Aldım, pişmanım. Şimdi Razer Kraken t. E. Kullanıyorum çok güzel.

Fakat şu ki, yüksek değerli markaların en alt ürününü almak çok sıkıntılı olur, orta seviyeleri alabileceğimiz şekil fakat maalesef bütçeyi aşıyor Rampage'nin hiçbir ürününü beğenmedim fakat James Donkey hep beni memnun etti. Kendine özgü fabrikaları mevcut.

Corsair HS50 sanırım o fiyat bandına yakın ve çok başarılı. Tabi dolar arttı indirimler bitti, bilemiyorum.

Corsair HS50 sanırım o fiyat bandına yakın ve çok başarılı. Tabi dolar arttı indirimler bitti, bilemiyorum.
Bende çok istiyordum hs50 yi fakat 460 tl olduğunu gördüm alamıyorum malesef, o en uygunu fakat fiyatından dolayı alamıyorum, hs35 340 tl fakat oda en alt seviye olduğu için çok zorlayıp alabilirim ama değmeyecek

Yeni konular

Geri
Yukarı