250-300 TL klavye önerisi

Hocam şahsen ben de bu bütçede klavye arıyorum, Blue Switch istemiyorum ve yaptığım araştırmalar doğrultusunda K512 Shiva bana göre aralarından en iyisi, tabii mavi switch istemeyenler için. Ses olarak Cynosa Lite güzel değil şahsen, Shiva'nın sesi çok daha hoş. İsterseniz siz de izleyip kararınızı verebilirsiniz.

Bu iki klavye hakkında ben de konu açmıştım;

Bu videoda Shiva'nın renk modlarını ve ses testini izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ise Cynosa Lite.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki 400 TL'ye çıkabilirsem hangi klavyeyi önerirsiniz?

Sesli ama yapacak bir şey yok.
Pek sence Cynosa V2 fiyatını hak ediyor mu? Blue switch olsa çok alternatif var fakat işin içine red veya membran klavyeler girince seçenekler azalıyor.

Pek sence Cynosa V2 fiyatını hak ediyor mu? Blue switch olsa çok alternatif var fakat işin içine red veya membran klavyeler girince seçenekler azalıyor.
Şahsen o fiyata hatta daha ucuza Alloy Core RGB almak daha mantıklı duruyor.

O kadar para verip membran klavyelere hiç bulaşmayayım. Beklesem bile MK61 daha mantıklı gözüküyor. Peki bu klavyede bir sorun olursa iade edebilir miyim? Alta bir fotoğraf bırakıyorum. Türkiye Direkt Posta'yı işaretledikten 412 TL harici bir ücret ödeyecek miyim?

s.PNG

O kadar para verip membran klavyelere hiç bulaşmayayım. Beklesem bile MK61 daha mantıklı gözüküyor. Peki bu klavyede bir sorun olursa iade edebilir miyim? Alta bir fotoğraf bırakıyorum. Türkiye Direkt Posta'yı işaretledikten 412 TL harici bir ücret ödeyecek miyim?

Eki Görüntüle 870820
Orada yazan fiyat son fiyat. Banggood'da iade olayı nasıl işliyor bilmiyorum.

Peki bu klavyede bir sorun olursa iade edebilir miyim?

Aşağıdaki mesajı Banggood iade politikasından alıntıladım, ek olarak memnun kalmazsanız 30 gün içerisinde iade etme hakkınız var.

Aldığınız öğelerin bir veya daha fazlası hasarlı, farklı veya çalışmıyorsa, bu garanti ile korunursunuz.
Aşağıda prosedürü bulabilirsiniz:
1. ürünü aldıktan sonra 3 gün içinde, sorunu gösteren bir fotoğraf veya video ile bize ulaşın ve geri ödeme veya değiştirme isteyip istemediğinizi bizimle paylaşın;
2. talebinizi inceleyeceğiz ve daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa sizinle iletişime geçeceğiz.
3. onaylanırsa, arızalı ürünün iade veya değiştirilmesini ayarlayacağız ve iade etmeniz istenebilir. İade nakliye ücretlerini ödemekle sorumlu olacağız.

Kendiniz bakmak isterseniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı