250-300 TL Klavye Önerisi

Bende zamanında G213 ve Cooler Master Masterkeys Lite arasında kalmıştım ve Cooler Master aldım. Arkadaşımda G213 denediğim zaman hiç bir fark göremedim ama mekaniğe geçtiğim zaman farkı hissettim. Yani mekanik olmadığı sürece bastığın tuşlar aynı hissettirir sadece klavyelerin görünüşü farklı.
Kesinlikle mekanik klavye kullanırken tuşa basarken hissettiğin şey bile yeter. Çok rahat oluyor.

Dediğim gibi daha güvenilir ve kendini kanıtlamış markalardan almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Hocam Cherry MX kullanılmayan klavyeler genelde çok uyduruk oluyor. Tabii Razer ve Logitech gibi kendi switchlerini üreten markaları dahil etmiyorum buna. Gigabyte K83 Cherry MX kullanıyor. Işık manyağı değilseniz alınabilecek en iyi klavye.

Aslında ele, göze güzel görüneni almak gerek. G213 görüntü açısından çok güzel bir klavye. Kullananların da öyle aman aman bir şikayeti yok. Fakat ben şimdiye kadar hep 20-30 liralık klavyeler kullandığım için dış görünüşe çok bakmıyorum. Işıksız klavye kullanılmaz diyen arkadaşa da selam olsun. 😂

Size de hoş görüneni almanızı öneririm.

Aslında ele, göze güzel görüneni almak gerek. G213 görüntü açısından çok güzel bir klavye. Kullananların da öyle aman aman bir şikayeti yok. Fakat ben şimdiye kadar hep 20-30 liralık klavyeler kullandığım için dış görünüşe çok bakmıyorum. Işıksız klavye kullanılmaz diyen arkadaşa da selam olsun. 😂

Size de hoş görüneni almanızı öneririm.
Işıksız klavye kullanılır ancak geceleri çok zor oluyor. Ne kadar tuşların yerini bilseniz bile...

Hocam Cherry MX kullanılmayan klavyeler genelde çok uyduruk oluyor. Tabii Razer ve Logitech gibi kendi switchlerini üreten markaları dahil etmiyorum buna. Gigabyte K83 Cherry MX kullanıyor. Işık manyağı değilseniz alınabilecek en iyi klavye.

Kesinlikle ışık manyağı değilim ancak Logitech ile gelen diğer özellikler hoş. Bilek desteği, yazılım desteği, makro vs. Ama büyük ihtimal ile Gigabyte Force 83 alacağım.

Kesinlikle ışık manyağı değilim ancak Logitech ile gelen diğer özellikler hoş. Bilek desteği, yazılım desteği, makro vs. Ama büyük ihtimal ile Gigabyte Force 83 alacağım.
Dostum JD 610 konusunda çok ön yargılısın biraz araştır bence. JD 610'da memnun kalacağıma eminim. Youtube'de Furylevel James Donkey 610 videosunu izle bence.

Bence makro klavyenin estetiğini bozuyor. K83 minimalist bir tasarımda sade ve hoş bir klavye. G213 zaten membran bir klavye. 230 TL'ye Cherry MX switchli K83 büyük nimet hocam.

Bence makro klavyenin estetiğini bozuyor. K83 minimalist bir tasarımda sade ve hoş bir klavye. G213 zaten membran bir klavye. 230 TL'ye Cherry MX switchli K83 büyük nimet hocam.

Her ne kadar estetiği bozsa da işime yarıyor. Tabii mekanik varken membran almak pekte mantıklı değil.
Peki neden haklısın açıklar mısın? Genel marka derken hangi ürünler?

SSD, kulaklık ve farelerinde sorun yaşayan çok insan gördüm. Bu JD ye özgü değil. Düşük kalitede üretilen diğer markalar için de geçerli. Bu tip markalardan ürün almayı pek sevimiyor ve tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı