250-300 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
250-300

Talha ama L ile

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, kulaklığımı değiştirmek istiyorum. 250-300 TL arası bütçem var. Oyunlarda iyi ses kasmak istiyorum, ışıklı olması zorunlu değil. Rahat olsun, mikrofonu ideal olsun. Çok iyi olmasına gerek yok. Corsair HS35'i gördüm fakat 7.1 olmadığı için biraz tereddütde kaldım. Kulaklıkta mikrofon açma kapama tuşları olursa güzel olur. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, kulaklığımı değiştirmek istiyorum. 250-300 TL arası bütçem var. Oyunlarda iyi ses kasmak istiyorum, ışıklı olması zorunlu değil. Rahat olsun, mikrofonu ideal olsun. Çok iyi olmasına gerek yok. Corsair HS35'i gördüm fakat 7.1 olmadığı için biraz tereddütde kaldım. Kulaklıkta mikrofon açma kapama tuşları olursa güzel olur. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu fiyata gerçek 7.1 bulmak çok zordur hatta imkansızdır fakat sanal 7.1 ler vardır.Benim de şuan yaklaşık 2 senedir kullandığım Game Power Luna adlı kulaklık gayet güzeldir.Birazcık ağırdır ama zamanla alışıyosun gerçekten ses konusunda muazzam bi ses kalitesi var.Nerdeyse höparlor olarak kullanıyorum.Fps oyuncusu iseniz gayet güzel ses kasabilirsiniz.7.1 deneyimi yaşatan nadir kulaklıklardandır. https://www.hepsiburada.com/gamepow...siyah-p-HBV00000CH42E?magaza=BOZDAN Teknoloji

Bu fiyata gerçek 7.1 bulmak çok zordur hatta imkansızdır fakat sanal 7.1 ler vardır. Benim de şuan yaklaşık 2 senedir kullandığım Game Power Luna adlı kulaklık gayet güzeldir. Birazcık ağırdır ama zamanla alışıyorsun gerçekten ses konusunda muazzam bir ses kalitesi var. Nerdeyse hoparlör olarak kullanıyorum.Fps oyuncusu iseniz gayet güzel ses kasabilirsiniz. 7.1 deneyimi yaşatan nadir kulaklıklardandır. https://www.hepsiburada.com/gamepow...siyah-p-HBV00000CH42E?magaza=BOZDAN Teknoloji
Tronsmart varken GamePower çöpü alınmaz.

Tronsmart varken GamePower çöpü alınmaz.
Haklı olabilirsiniz belki fakat ben kulaklık alırken bu ürün yoktu.Gayet menmunum kulaklığın ses kalitesi özellikle çok iyi.

Bu ile sizin attığınız tronsmart arasındaki fark nedir?
Bu kulaklıkta sanal 7.1 ses sürücüleri var, Tronsmart Sono'da normal sorround ses sürücüleri var. Bütçeniz yetiyorsa Glary modelini alın.

Bu kulaklıkta sanal 7.1 ses sürücüleri var, Tronsmart Sono'da normal sorround ses sürücüleri var. Bütçeniz yetiyorsa Glary modelini alın.

Yetiyor. Mikrofonunda yansıma falan ihtimali var mıdır? İzlediğim yakındaki şeyler yansırmı discorddan yani ? bilginiz var mı ?

Birde kablosu plastik sanırım pek dayanıklı değil gibi duruyor bende hyper x cloud 2 vardı onun bile kablosu paramparça şuan 😅

Yetiyor. Mikrofonunda yansıma falan ihtimali var mıdır? İzlediğim yakındaki şeyler yansırmı discorddan yani ? bilginiz var mı ?

Birde kablosu plastik sanırım pek dayanıklı değil gibi duruyor bende hyper x cloud 2 vardı onun bile kablosu paramparça şuan 😅
Örgü kablo her üründe olan bir şey değil, kabloya bazik davrandığınız sürece hiç bir şey olmaz.

Dakika 7:43'te ses testi yapılıyor, gayet iyi bir mikrofon kalitesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Corsair HS35 mi tronsmart mi peki.
Tronsmart varken Gamepower çöpü alınmaz.

Peki Corsair'le bunun arasındaki fark nedir ikisinde de rahat ses kasabilir miyim ve rahat olması önemli benim için şimdiden teşekkürler.

Bir de Corsair HS35'te bir tane jack girişi var benim bilgisayarımda mikrofon ve kulaklık olarak 2 giriş bulunuyor ben hangisine nasıl takacağım eğer alırsam yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı