250-300 TL kulaklık tavsiyesi

Squirtlex0

Hectopat
250-300 TL arası mikrofonu kötü olmayan, kafayı ağrıtmayacak, uzun ömürlü bir kulaklık arıyorum. RGB önemsiz, kablo örgülü olmasını istiyorum, 7.1 olabilir ama çok önemli değil, USB girişli olması lazım.
Yaklaşık 4-5 yıl Snopy SN-RW 1 kullandım gayet memnun kaldım. Yine o tarz bir kulaklık işimi görür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Corsair CH321
Gamenote H2029U
Gamenote H2002D bu bütçeyi az da olsa aşar ama fiyat farkına değer.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, hepsini inceledim.
Gamenote H2029U ve Cooler Master CH321 arasındayım. Cooler Master CH321'e bir tık daha yakınım gibi uzun kullanımda (5-6 saat) ağrı falan yapar mı ?
Cooler Master CH321 7.1 özelliği yok, aradığım bir özellik değil ama 7.1 bir kulaklıktan 7.1 özelliği olmayana geçmek bir sorun yaşatır mı ?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, hepsini inceledim.
Gamenote H2029U ve Cooler Master CH321 arasındayım. Cooler Master CH321'e bir tık daha yakınım gibi uzun kullanımda (5-6 saat) ağrı falan yapar mı ?
Cooler Master CH321 7.1 özelliği yok, aradığım bir özellik değil ama 7.1 bir kulaklıktan 7.1 özelliği olmayana geçmek bir sorun yaşatır mı ?
Kaliteli bir stereo gerçek olmayan 7.1’den iyidir. CH321 kaliteli ama kullanıp rahat olamayanlar çok var tabii bu kişiden kişiye değişir ben de dün alacaktım mesela vazgeçtim. Bir incelemelerine bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı