250-300 TL Kulaklık Tavsiyesi

Legendknights

Hectopat
Aklımda HS50 veya Cloud stringer var ama Cloud'a çok kolay kırılabilir diyorlar istediğim özellikler. Sesin nereden geldiğini tam olarak anlamalıyım. Rahat olmalı 3-4 saat kulağımdan çıkarmam gerekmemeli çok terletmese de iyi olur, tabii ki azıcık esnediğinde de kırılmamalı dışarıya mümkün olduğunca az ses sızdırmalı mikrofonu sesi iyi iletmeli 300 TL'nin üstüne çıkmayı düşünmüyorum ama bu kriterleri karşılayacak başka kulaklık öneriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 Aydan beri G231 kullanıyorum gayet memnunum , başta 7.1 falan yok diye tereddüt etmiştim fakat 600-700 tl lik kulaklıklara bile taş çıkartabilen bir kulaklık olduğunu kafama taktığım an anlamıştım , kafa yapınıza göre kulaklık esniyor ve kulaklığı başınıza göre ayarlayabiliyorsunuz , bütçeniz 300 tl ye kadar çıktıysa 340 a da erişebileceğinizi düşünüyorum G231 sizin için fevkalade bir seçenek olacaktır İyi Günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı