250-300 TL mouse önerisi

Bütçe
300

Furkan_6

Centipat
Bana 250 Max 300 TL'ye mouse lazım. Çok araştırdım, bu fiyatta hiç mouse bulamadım.
Boyum 1.90 yani elim büyük.
Ergonomik bir mouse olması lazım.
Yazılımı olmalı.
DPI fark etmez. e-Spor oyunları oynuyorum. 800 DPI'da kullanıyorum.
Bu özellikleri karşılayan tek DeathAdder Elite var ama o da pahalı.
ASUS Gladius 2 Core var, o da yılbaşından önce 300TL iken şu an 440TL.
Belki gözden kaçırdığım bir mouse vardır.

Logitech G300S fiyatınızın epey altında ve gayet güzel bir mouse. Ben 2-3 yıl kullandıktan sonra bozuldu kendisi. 80 TL gibi bir fiyatı var. Profil değiştirme tuşunu saymazsak 5 programlanabilir (makro , harf , kombo vs.) tuşu var. Bir bakmanızı öneririm. O kadar küçük de değil.

Bana 250 Max 300 TL'ye mouse lazım. Çok araştırdım, bu fiyatta hiç mouse bulamadım.
Boyum 1.90 yani elim büyük.
Ergonomik bir mouse olması lazım.
Yazılımı olmalı.
DPI fark etmez. e-Spor oyunları oynuyorum. 800 DPI'da kullanıyorum.
Bu özellikleri karşılayan tek DeathAdder Elite var ama o da pahalı.
ASUS Gladius 2 Core var, o da yılbaşından önce 300TL iken şu an 440TL.
Belki gözden kaçırdığım bir mouse vardır.
300TL küsür civarında önerebileceğim bir mouse var. Fakat bütçenizi biraz aşıyor. Yine de bakmak isterseniz.
SteelSeries Rival 3 RGB Oyuncu Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)

Rampage smx R-44 yazılımı ile kontrol edilebilen bir mouse bende var gönül rahatlığıyla alabilirsin.Çok fazla özelliği var.Bunları saysam 1 gün olur :D

Rampage smx R-44 yazılımı ile kontrol edilebilen bir mouse bende var gönül rahatlığıyla alabilirsin.Çok fazla özelliği var.Bunları saysam 1 gün olur :D
Aynı mouseyi bende kullanıyorum ama arkadaşın bütçesine göre çok düşük Rampage SMX-R44. Kat kat daha kaliteli mouseler var. Rampage SMX-R44 giriş seviyesi bir gaming mousedir sadece. Ürünü siz kullandığınız için değil, arkadaşların bütçesine göre, alacağı daha yüksek perfonmansa göre yorum yapmaya özen gösterin. :)

Geri
Yukarı