250-300 TL Mouse önerisi

Eyüp Şakiri

Centipat
Mouse klavye vs. fiyatları çok uçmuş durumda ve ben de bir sürü model olduğundan dolayı karar veremedim.
Genellikle CS:GO oynuyorum, kol oyuncusuyum. Şu anki mouse'um arkamı dönmeye çalıştığım zaman hızlıca çevirince mouse adeta kafayı yiyor. Sizin önerileriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
200 lira üzeri bilindik markaların farelerinin sensörleri kolay kolay üzmez. Saniye başına inç algılaması çok yüksek fare istiyorsanız 400 lira civarına çıkmak gerekebilir fakat bir çok insan için gerek olmayan bir hız o seviye.
DPI seviyesine çok takılmayın 1080p için 2000 DPI üzeri biraz takıntı meselesi.
Kısacası elinize uyan ergonomideki fareyi tercih edin sensör konusunda takıntılı değilseniz 200 lira üzeri fareler üzmez.
Elimiz fazla büyük değil ise logitech g102 iyidir. Eliniz büyük ise Razer deathadder essential bakabilirsiniz. Sensör performansları benzer fakat 2 farklı boyutta fare bunlar.
Arkadaşlar bende everest sgm x7 den geçiyorum sebebim ise kalite yi istediğim gibi hissedemiyorum mouse de zamanında heveslenip almıştım ama şimdi elimde imkan varken değiştirmek istiyorum değiştirmem iyi olur değil mi? Rival 710 alıcam

Arkadaşlar bende everest sgm x7 den geçiyorum sebebim ise kalite yi istediğim gibi hissedemiyorum mouse de zamanında heveslenip almıştım ama şimdi elimde imkan varken değiştirmek istiyorum değiştirmem iyi olur değil mi? Rival 710 alıcam
Reis bende o mouseye baktım da 135 gram çok ağır olduğu söyleniyor sgm x7 nin ne kadar ağır olduğunu biliyosundur sırf içinde titreşim motoru olduğu için ağırlık yapıyor ben ondan vazgeçtim
lar bende everest sgm x7
Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro almaya karar verdim

Son düzenleme:
200 lira üzeri bilindik markaların farelerinin sensörleri kolay kolay üzmez. Saniye başına inç algılaması çok yüksek fare istiyorsanız 400 lira civarına çıkmak gerekebilir fakat bir çok insan için gerek olmayan bir hız o seviye.
DPI seviyesine çok takılmayın 1080p için 2000 DPI üzeri biraz takıntı meselesi.
Kısacası elinize uyan ergonomideki fareyi tercih edin sensör konusunda takıntılı değilseniz 200 lira üzeri fareler üzmez.
Elimiz fazla büyük değil ise logitech g102 iyidir. Eliniz büyük ise Razer deathadder essential bakabilirsiniz. Sensör performansları benzer fakat 2 farklı boyutta fare bunlar.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı