250-300 TL oyuncu klavyesi önerisi

484873

Decapat
Uzun süreli ve yorucu bir bilgisayar toplama girişiminin son adımına geldim. Öncelikle bilgisayarı toplama maceramda bu forum çok yardımcı oldu hepinize ve Recep abime çok teşekkür ediyorum. Kasa ve monitörü hallettik ve son safhaya geldim bilgisayara bir kulaklık mouse klavye üçlemesi yapmak istiyorum ve bu üçlemenin aynı marka olmasını istiyorum. Mouse ile alakalı görüşleri aldım şimdi klavye ile alakalı görüşlerinizi istiyorum 250 ve 300 TL bandında klavye önerebilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Membran: Razer Cynosa Lite RZ03-02742100-R3L1 Usb Kablolu Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri Redragon K512 Shiva RGB TR Q Membrane Mekanik Hisli Kablolu Gaming Klavye - incehesap.com (mekanik hisli yazıyor ama değil direkt membran) Mekanik: Gamenote KB435L Mavi Switch Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri REDRAGON K568R DARK AVENGER Rainbow 7 Renk Arka Işıklı Mekanik Gaming Blue Switch Türkçe Klavye - inventus
Uzun süreli ve yorucu bir bilgisayar toplama girişiminin son adımına geldim. Öncelikle bilgisayarı toplama maceramda bu forum çok yardımcı oldu hepinize ve Recep abime çok teşekkür ediyorum. Kasa ve monitörü hallettik ve son safhaya geldim bilgisayara bir kulaklık mouse klavye üçlemesi yapmak istiyorum ve bu üçlemenin aynı marka olmasını istiyorum. Mouse ile alakalı görüşleri aldım şimdi klavye ile alakalı görüşlerinizi istiyorum 250 ve 300 TL bandında klavye önerebilir misiniz acaba?
400 tl?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı