250-300 TL SATA SSD önerisi

Bütçe
250
Rehberi yapan arkadaş ısınıyor falan demiş de 30 derece üstünü görmek nasip olmadı 🤨. Tekrar bir kontrol etsin.
Isı konusunda kesinlikle katılıyorum, 28-30 derece. Nadiren yükte 35 oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Zaten ısınma şikayetleri var diyor. Herkesin A400'ü ısınıyor demiyor. :)
Eki Görüntüle 962536
Göreceğiniz üzere kimilerinde 58 dereceleri bile görüyor. Sürpriz yumurta gibi SSD. SSD Plus kadar kötü olmasa da yine de kötü. 2D NAND kullanan hiçbir SSD'yi önermiyorum ve alanları da uyarıyorum. 2D ve 3D NAND'ın farkını da okuyabilirsiniz alıntıdan.

Burada gördüğünüz her şeyden yoksun A400. Verimsiz ve eski bir NAND teknolojisi 2D.
6-7 ay önce çok önerilen bir modeldi ki zaten 1 yıla yakındır da kullandığım bir SSD. Yani daha iyi modeller olabilir, biz sorun yaşamıyoruz diye herkes için aynı olay geçerli değil tamam fakat cidden piyasada o kadar kötü modeller varken bence bir tık abartılıyor gibi geliyor bana. Hani kafadan 3 sistemde kullandım ve sorun yaşamadım ve çok da şanslı olduğumu düşünmüyorum 😄

Sonuç olarak dediklerine katılıyorum ama gömülmesine de karşıyım. Hani kendim kullanıyorum diye değil, fena performans vermediği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı