250-300TL AM4 Soğutucu önerisi

furvan

Centipat
Daha fazla  
Kasa: Corsair Delta RGB, işlemcim: Ryzen 5 3600. Şu anda stok fan kullanıyorum, dün Bannerlord oynarken Core Temp açık bıraktım ve işlemci sıcaklığı en fazla 87 dereceyi görmüş. Maksimum bütçem 350 TL. Kasaya uyacak kule tipi sogutucuda olur. Ölçülerden anlamadığım için size sormak istedim. Bilenler, anlayanlar yazsın. Teşekkürler. PC geleli 1 ay olmadı daha. Macun değiştirin falan yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 3600, Gigabyte B450M S2H, Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB, soğutucu önerir misiniz daha önce de konu açmıştım işime yaramadı. 250 300TL bütçem.

Ryzen 5 3600, Gigabyte B450M S2H, Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB, soğutucu önerir misiniz daha önce de konu açmıştım işime yaramadı. 250 300TL bütçem.
Yine SE-224-XT öneriyorum. İşime yaramadı derken? Bu bütçedeki en iyi soğutuculardandır önerdiğim.

Kasa: Corsair Delta RGB, işlemcim: Ryzen 5 3600. şu anda stok fan kullanıyorum, dün Bannerlord oynarken Core Temp açık bıraktım ve işlemci sıcaklığı en fazla 87 dereceyi görmüş. Maksimum bütçem 350 TL. Kasaya uyacak kule tipi sogutucuda olur. Ölçülerden anlamadığım için size sormak istedim. Bilenler, anlayanlar yazsın. Teşekkürler. PC geleli 1 ay olmadı daha. Macun değiştirin falan yazmayın.

Üstüne 50 TL ekleyerek şu soğutucuyu almanızı öneririm gayet kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı