250-300TL arasında Bursa içi ekran kartı önerirsi

Bulursanız GT730 alın tabii, ya da GT430.

Hocam GT 730 güçsüz bir GPU ama R5 230'tan bir tık daha iyi, HD 6570'ten güçsüz.

Hocam şimdi hangi ekran kartını önerirsnizi GT 730 kalkmış sanırsam satıldı göremiyorum şu anda :D
Ve hocam şimdi alabiceğim kartları yazabiliri misiniz sıralayabilir misiniz veya 1 2 3 diye 1 sırada iyiden kötüye göre veya direk link bulup atabilirsiniz.

@GalaxySal450 hocam bakabilir misinix acaba.

Son düzenleme:
Hocam şimdi hangi ekran kartını önerirsnizi GT 730 kalkmış sanırsam satıldı göremiyorum şu anda :D
Ve hocam şimdi alabiceğim kartları yazabiliri misiniz sıralayabilir misiniz veya 1 2 3 diye 1 sırada iyiden kötüye göre veya direk link bulup atabilirsiniz.

22'den sonra cevap vereceğim, şu anda evde değilim. Ama size önerim HD 6570, R7 240, 9800 GT vb. kartlara bakmanız olur.

300 liraya GT430 - HD6570 - HD5670 - HD5570 bulursanız alın.

22'den sonra cevap vereceğim, şu anda evde değilim. Ama size önerim HD 6570, R7 240, 9800 GT vb. kartlara bakmanız olur.

300 liraya GT430 - HD6570 - HD5670 - HD5570 bulursanız alın.

Tamamdır çok sağ olun bende şu anda evde değilim eve gidince link bulup atmaya calisagim.

@Yiğitt35 hocam fiyatı artırdım 600 TL yaptım @GalaxySal450 bunları bulabildim.
Artırabilirsem bu ürünü
Veya bu ürünü almaya niyetim var veya daha iyisini bulabilrseniz açığım eğer değerseniz o kadar paralara değmez fazla bir fark yok diyorsanız
Bunu alabilirim.

Ve Yiğit hocam sizin önerdikleriniz arasında en iyisi hangisidir.

Son düzenleme:
Aslında 230TL'lik HD6570'i alabilirim derseniz elden, alabilirsiniz. X4 925 veya X4 945 falan çekersiniz yanına bir de. Hem ekran kartı hem işlemci iyileşmiş olur.

Tamamdır çok sağ olun bende şu anda evde değilim eve gidince link bulup atmaya calisagim.

@Yiğitt35 hocam fiyatı artırdım 600 TL yaptım @GalaxySal450 bunları bulabildim.
Artırabilirsem bu ürünü
Veya bu ürünü almaya niyetim var veya daha iyisini bulabilrseniz açığım eğer değerseniz o kadar paralara değmez fazla bir fark yok diyorsanız
Bunu alabilirim.

Ve Yiğit hocam sizin önerdikleriniz arasında en iyisi hangisidir.
PSU yeterse HD 6850 alın. Buradaki listede en kötüsü GT 710.

Aslında 230TL'lik HD6570'i alabilirim derseniz elden, alabilirsiniz. X4 925 veya X4 945 falan çekersiniz yanına bir de. Hem ekran kartı hem işlemci iyileşmiş olur.
Bu da olabilir.

PSU yeterse HD 6850 alın. Buradaki listede en kötüsü GT 710.

Bu da olabilir.

PSU'ya bakabileceğim bir program var mı veya illa kasanın içimi açmak lazim.

X4 925 vardı sanırsam Galaxy hocamın atığı o nu alabilirim ve hocam ortalama kaç FPS'lik bir artış olur bir bilgisayarci bir katkısı olmaz diyorda mahale bilgisayarcisi.

PSU'ya bakabileceğim bir program var mı veya illa kasanın içimi açmak lazim.

X4 925 vardı sanırsam Galaxy hocamın atığı o nu alabilirim ve hocam ortalama kaç FPS'lik bir artış olur bir bilgisayarci bir katkısı olmaz diyorda mahale bilgisayarcisi.
Kasanın içini açmak zorundasın. Mahalle bilgisayarcısı her zamanki gibi yalan söylemiş, ciddi bir artış olacaktır.

Geri
Yukarı