250-350 TL fare önerisi

Recep ERTAN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. CS:GO için mouse önerisi verebilir misiniz? Elim biraz büyük ve claw yani pençe şeklinde tutuyorum fareyi. Elim avcumun altından orta parmağıma kadar 20 cm avuç içi genişliğim de 10 cm ama pençe tuttuğum için elimi yatırmadığım için biraz daha avantajlıyım. Sadece elime küçük gelmeyecek elimi yormayacak bir mouse arıyorum. Gamepower bane var onu nasıl bulursunuz? Bütçem de Max 250 TL ama şu anki kullandığım fareyi de satarsam 350 falan olur, bir öneri verirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gaming Mouse: Monster Pusat Oyuncu Fareleri ile Daimi Zafer
Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama kısa süreliğine kullanma imkanım olmuştu. Çok sevmiştim ben. İnternet üzerinde pek kötü yorum da görmedim açıkçası.

Onun dışında Corsair M55 Pro, Razer Deathadder, ROG Strix Impact II, Bloody R80A-1 modellerine bakmanızı öneririm. Bunlar zaten iyi markalar benim gözümde ve çoğu kullanıcının gözünde.

Arkadaşlar merhaba. CS:GO için mouse önerisi verebilir misiniz? Elim biraz büyük ve claw yani pençe şeklinde tutuyorum fareyi. Elim avcumun altından orta parmağıma kadar 20 cm avuç içi genişliğim de 10 cm ama pençe tuttuğum için elimi yatırmadığım için biraz daha avantajlıyım. Sadece elime küçük gelmeyecek elimi yormayacak bir mouse arıyorum. Gamepower bane var onu nasıl bulursunuz? Bütçem de Max 250 TL ama şu anki kullandığım fareyi de satarsam 350 falan olur, bir öneri verirseniz sevinirim.

Yapacağın son şey Gamepower bane almak pişman olursun.

beyler daha böyle ergonomik var mı ben şekilli mouselara alışık değilim de sade mouse yani deathadder vardı aklımda ama küçük gelir mi diye düşünüyorum

Razer viper mini var aktif olarak kullanıyorum çok memnunum. (claw grip ve palm) Eğer ergonomik istiyorsan razer deathadder v2 veya minisini önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı