250-350 TL'ye Oyuncu Mouse Önerisi

babakonda

Decapat
250-350 TL arası oyuncu mouse arıyorum. Fingertip Grip şeklinde tutuyorum ellerim orta boyutun biraz üstünde parmaktan bileğe kadar 20 cm sağ el kullanıyorum.

Büyük mouse seviyorum. Makro kullanmıyorum. RGB takıntım yok olmasa da olur. Elimi kavrasın yeter ki. Bütçe mousea göre 50 TL daha artabilir.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Kendimde kullandığım için SS Rival 110 önerebilirim. Çoğu özelliğinden faydalanmayacağınız için üst bütçelere çıkmanızı önermem açıkçası.

Kendimde kullandığım için SS Rival 110 önerebilirim. Çoğu özelliğinden faydalanmayacağınız için üst bütçelere çıkmanızı önermem açıkçası.
Biraz
Haklısın fakat sens çok düşükte oynadığım için DPI önemli bir durumda benim için mouse inceledim hoşuma gitti fiyatına göre 7500 DPI çok iyi.
Rival 310 ile Steel Series 110 arasında çok fark var mı
Cooler Master düşünülebilir.Biraz inceledim fakat zowienin DPI düşük geldi biraz kullanan varsa fikir belirtebilir.
Razer chroma serisi mouselar iyidir ancak sağlamlığı daha önemli bence. 2-2.5 yıldır hard kullanmama rağmen taş gibi.
Razer Deathadder Expert ile Razer Deathadder Elite arasında kaldım fikir olarak arasında bildiğiniz bir fark var mı
Piyasayı takip etmiyorum, bütçeniz uygunsa Zowie fare tercih edebilirsiniz.
DPI oranları 3200 düşük geldi ama kullanıyosan daha detaylı bilgi verirsen sevinirim
Steel Series - Razer - Cooler Master arasında kaldım fakat servis garanti sürecini düşünürsek cooler master biraz geride kalıyor gibi yanlışsam düzeltin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı