250-450 TL Valorant için mouse önerisi

Bütçe
250-400

ImaleUmut

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben uzun zamandır Valorant oynuyorum ve çok kötü bir mouse kullanıyorum, ekranı çevirirken falan takılıyor. Yeni bir mousa geçmeye karar verdim. Rival 3 ve Razer Viper Mini arasında kalmıştım fakat elim küçük olduğu ve fingertip tuttuğum için Viper Mini almaya karar verdim. Fakat sonra bütçemi biraz yükselttim ve bayağı bir araştırma yaptım fakat net bir sonuca varamadım. Sonuç olarak elim küçük fingertip-claw gibi tutuyorum ve 250-450 bütçe aralığında bana önerilerinizi bekliyorum.
(Not: Razer Viper Mini hakkında ne düşünüyorsunuz?)

Razer Viper Mini
Fiyatina gore rakipsiz bir mouse, tek eksisi bazilari icin kucuk olabilmesi. 19 cm elle fingertip tuttugumda sorun yasamiyorum. Eliniz kucuk ve fingertip tutuyormussunuz, Viper Mini alip gecin derim. Kablosuz istiyorsaniz G305 ya da Pugio II olabilir. Kablolu Deathadder V2 de fena sayilmaz.

Fiyatina gore rakipsiz bir mouse, tek eksisi bazilari icin kucuk olabilmesi. 19 cm elle fingertip tuttugumda sorun yasamiyorum. Eliniz kucuk ve fingertip tutuyormussunuz, Viper Mini alip gecin derim. Kablosuz istiyorsaniz G305 ya da Pugio II olabilir. Kablolu Deathadder V2 de fena sayilmaz.
Teşekkür ederim hocam elim gayet küçük, kablosuz istemiyorum. Aslında viper mini almaya kararlıyım ama sadece daha çok para verip daha iyi bir şey alabilir miyim yoksa gerek yok mu viper mini bana yeterli olur mu emin olamadim

Yeni konular

Geri
Yukarı