250-500 TL 2. el klavye önerisi

Fruki16

Hectopat
Makaleler
1
(Admin yanlışlıkla düzenlerken gönderdim düzenlersen sevinirim)
3 adet klavye buldum ama bunlardan biri bütçemi şimdilik baya zorluyor. Sizce hangisi daha F/P?

1. ürün: Rampage Hydra R6, Red Switch, kutulu, faturalı. 270 TL.

2. ürün: Aoc GK500, Red Switch, kutulu, faturalı, 1 yıl daha garantisi var. 400 TL

3. ürün: Hyperx Alloy FPS, MX Red Switch, Kutulu, Taşıma Kılıflı. 450 TL

Rampage Hydra R6'dan marka ve outemu switchler yüzünden biraz şüpheliyim. AOC klavyede ise heryerde tuş basmama şikayetleri var. Hyperx Alloy FPS çok iyi ama bütçeyi biraz zorluyor, bunu almak için en az 1 ay beklemem lazım o zamana kadar satılabilir.

Sizce ne yapayım?

Son düzenleme:
Aoc modelinin sıfırı İtopya'da 500-600 civarında olması lazım. Sessiz olduğu için tercih edilebilir. Marka iyi fakat switch modeli kötü, Outemu. 600 liraya Razer Blackwidow v3 var aynı sitede fakat hayli sesli bir model. Rampage gibi markalara bulaşmayı önermem. Ayrıca alınabilecek iyi markaların mekanik klavyeleri varken membrana bakmaya da pek gerek yok. 150 200 liraya alınacak membran da işinizi rahatlıkla görecektir.
Düzeltme: İkinci eli tavsiye etmem. Bizim millete güven olmaz. Herhangi bir tuşu çift tıklar, bir şey olur. Özellikle garantisi yoksa ve satıcı tanıdık değilse tavsiye etmem

Bütçenizi zorlamanızı tavsiye ederim. Klavye gayet güzel. Ayrıca 2.el yerine sıfır Gamepower saber RGB alabilirsiniz. İndirimlerle 375TL'yi görüyor.

Aoc modelinin sıfırı İtopya'da 500-600 civarında olması lazım. Sessiz olduğu için tercih edilebilir. Marka iyi fakat switch modeli kötü, Outemu. 600 liraya Razer Blackwidow v3 var aynı sitede fakat hayli sesli bir model. Rampage gibi markalara bulaşmayı önermem. Ayrıca alınabilecek iyi markaların mekanik klavyeleri varken membrana bakmaya da pek gerek yok. 150 200 liraya alınacak membran da işinizi rahatlıkla görecektir
Hocam hali hazırda membrane kullanıyorum ama sadece klavye gerektiren bir takım şeyde profesyonel olarak oynadığım için adam akıllı bir red switch klavyeye ihtiyacım var.
Bütçenizi zorlamanızı tavsiye ederim. Klavye gayet güzel. Ayrıca 2.el yerine sıfır Gamepower saber RGB alabilirsiniz. İndirimlerle 375TL'yi görüyor.
Hocam sıfır düşünmüyorum.

Hocam hali hazırda membrane kullanıyorum ama sadece klavye gerektiren bir takım şeyde profesyonel olarak oynadığım için adam akıllı bir red switch klavyeye ihtiyacım var.
Eğer modeli beğendiyseniz Aoc'nin sıfırına zorlayın bütçeyi derim. Redragon'un da kırmızı switchli modelleri var yaklaşık 500 550 lira civarına. Ona da bakabilirsin. Aoc ile aynı model switch kullanıyor. Cherry Mx aralarındaki en iyi switch türü fakat ikinci el her zaman riskli işte. Karar sizin hocam

Eğer modeli beğendiyseniz Aoc'nin sıfırına zorlayın bütçeyi derim. Redragon'un da kırmızı switchli modelleri var yaklaşık 500 550 lira civarına. Ona da bakabilirsin. Aoc ile aynı model switch kullanıyor. Cherry Mx aralarındaki en iyi switch türü fakat ikinci el her zaman riskli işte. Karar sizin hocam
Eğer beni 2 yıl bile götürecekse Outemu alırım, zaten yazın çalıştığım için Cherry MX bir klavye ile değiştiririm. Redragon gerçekten kompakt modelleriyle çok hoşuma gidiyor. Eğer önerirseniz belki Redragon Kumara Red Switch Alabilirim. Ama dediğim gibi beni en az 2 yıl götürmeli.

Hyperx Alloy Fps kullanıyorum. Eğer üründe sorun yoksa öneririm gayet memnunum ben. Yaklaşık 2-3 senedir kullanıyorum sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı