250 GB M.2 SSD tavsiyesi

Çok havalı gözüküyor. Fiyatı biraz tuzlu ama aldığıma değecekse önemli değil :)
SSD'yi ne amaçla kullanacaksınız? Buna bağlı olarak bir tercih yapmanız daha mantıklı olur.
M2 yuvası;
D7mie--XkAEwOK8.jpg

Hocam yukarıda söyledim anakart B450 GAMING Plus ise 1 adet M.2 desteği var yani alsanız bile ek depolama olarak kullanamayacaksınız. Ek olarak depolama için SATA SSD zaten fazlasıyla işinizi görür. M.2 masrafı yapmaya gerek yok. SATA alın 250 GB yerine 500GB alın.

Anakart ne?
256 GB bakabilirsiniz.
Tam modeline şimdiye kadar nedense hiç bakmadım. PRIME B450M-K modeliymiş :D
SSD'yi ne amaçla kullanacaksınız? Buna bağlı olarak bir tercih yapmanız daha mantıklı olur.
M2 yuvası;
Eki Görüntüle 989502
Hocam sistemi yükseltmek için, yani daha hızlı açılması, daha performanslı olması ve eski SSD'de bir takım sorunlar çıkabildiği için.
Hocam yukarıda söyledim anakart B450 GAMING Plus ise 1 adet M.2 desteği var yani alsanız bile ek depolama olarak kullanamayacaksınız. Ek olarak depolama için SATA SSD zaten fazlasıyla işinizi görür. M.2 masrafı yapmaya gerek yok. SATA alın 250 GB yerine 500GB alın.
Şu anda 480GB var zaten. Ek depolama derken, ikinci bir SSD takamaz mıydım (SATA)?

Tam modeline şimdiye kadar nedense hiç bakmadım. Prime B450M-K modeliymiş :D

Hocam sistemi yükseltmek için, yani daha hızlı açılması, daha performanslı olması ve eski SSD'de bir takım sorunlar çıkabildiği için.

Şu anda 480GB var zaten. Ek depolama derken, ikinci bir SSD takamaz mıydım (SATA)?

Anakartınızda slot varsa takarsınız hocam. Kastettiği şey 1 tane M.2 slotunuz olması yani 250GB takınca takınca 1 tane daha takamazsınız.

Baktım evet var.

Yok zaten sadece M.2 alıp içine Windows'u vs. kurucam. Bir de SSD'de Warzone için yeterli alan yok. Böylece ondan da kurtarmış olucam.
Tamam hocam en iyisini yapıyorsunuz. Bende sistemi alınca 250gb M2 SDD alacağım. Yanına da sonradan 500GB SATA SSD alacağım. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı