250 GB vs 500 GB SSD

sinankeleş

Hectopat
MSİ GE60 2PC APACHE notebook kullanıyorum, yaklaşık 5 sene olucak aldığımda SSD'siz modelini almıştım fakat şimdi SSD takma ihtiyacı hissediyorum sizce 250 GB bir SSD işimi görür mü? Yoksa 500 GB SSD mi tercih etmeliyim bilemedim. Genelikle oyun oynuyorum.

250GB SSD: Samsung 860 Evo Msata 250GB 2.5" M.Sata SSD (MZ-M6E250BW) Fiyatı

500GB SSD: Samsung 860 Evo Msata 500GB 2.5" M.Sata SSD (MZ-M6E500BW) Fiyatı

Linklerini verdiğim 2 SSD'ye bakıyorum, sizce bunlar yeterli mi yoksa bu fiyatlarda daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 5 sene önce aldığını belirtmişssin, anakartın bu SSD modelini destekliyor mu baktın mı ?
Sorun SSD almak değil, paran varsa istediğini alırsın önemli olan bu modellerin senin anakartına uygun olması. Bunlar mSATA, senin cihazın eski bir cihaz, araştır istersen.

MSI GE60 ın mSata desteği var. Bende 3 senedir mSata ssd ile kullanıyorum GE60 ı. Konu sahibi bunun bilincinde olarak mSata araştırmış. Ki zaten yeni nesil olan m2 ssdler. mSata olmasına neden şaşıralım ge60 ta?

MSI GE60 ın mSata desteği var. Bende 3 senedir mSata ssd ile kullanıyorum GE60 ı. Konu sahibi bunun bilincinde olarak mSata araştırmış. Ki zaten yeni nesil olan m2 ssdler. mSata olmasına neden şaşıralım ge60 ta?
Ge60 diye belirtmişsin gören de çok üstün bir cihaz sanacak. Şaşıracağın bir şey demedim, araştır dedim farkındaysan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı