250 Liraya Kadar Klavye Önerisi

Kendi klavyem olan Rampage KB-R33'ü öneririm. 1 yıldır kullanıyorum, gerek tuş hissiyatı gerek malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi. Işıklandırması güzel ve makro desteği de var. Anti ghosting sorunu şu ana kadar hiç yaşamadım Hatta 2 gün önce üzerine bir bardak su döküldü, suya dayanıklılıkla alakalı bir şeyi olmamasına rağmen hiç bir şey olmadı, üstü kapalı mouse bozuldu, klavye hala sorunsuz.

Dediğin klavye Türkiye'de mekanik diye tanıtılıyor ama değil. Şu konuya bir bakın derim.
Övenide gömenide bol bir marka. Heyecan aramak istemiyorum. Sizce benim düşündüğüm klavye problem yaratır mı yoksa alınabilir bir klavye mi? Bir tahmin, bilginiz var mı?
Kendi klavyem olan Rampage KB-R33'ü öneririm. 1 yıldır kullanıyorum, gerek tuş hissiyatı gerek malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi. Işıklandırması güzel ve makro desteği de var. Anti ghosting sorunu şu ana kadar hiç yaşamadım Hatta 2 gün önce üzerine bir bardak su döküldü, suya dayanıklılıkla alakalı bir şeyi olmamasına rağmen hiç bir şey olmadı, üstü kapalı mouse bozuldu, klavye hala sorunsuz.
O tasarımda problem çekiyorum. Fiyatı gayet güzel fakat alt kısmının düz olması benim için rahat oluyor.
Sanırım kararım bu yönde.
Screenshot_20190604-020719.jpg

Son düzenleme:
150 TL'ye kadar bu nasıl, alınır mı?

Rampage, GameBooster birkaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre daha kalitesizdir genel olarak. Rgb ile bilgisiz kullanıcılardan kazanç elde ederler.
Kısaca hayır, alınmaz.

Rampage, GameBooster birkaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre daha kalitesizdir genel olarak. Rgb ile bilgisiz kullanıcılardan kazanç elde ederler.
Kısaca hayır, alınmaz.
Blue switch mekanik diyor o yüzden attım. 10 seneden sonra ilk kez klavye alacağım ve bir sürü yeni şey çıkmış. Önceden böyle miydi halbuki? :)

Uzun bir laptop döneminden sonra kasa aldım. (DADG2) Şu an sadece klavye eksik. Tavsiyen nedir g103 dışında?

150 TL'ye kadar bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı