250 Liraya Kadar Klavye Önerisi

Arkadaşım merhabalar.
Bu bütçeye mekanik klavye yakışır 🙂
Everest rampage thinker, full mavi switch mekanik
Everest rampage kb-r18 - mekanik diyor ama ne kadarı mekanik bilmiyorum
Thinker modeli tam da 250 lira şu an.
Ayrıca ben de 1 yılı aşkındır Rampage Hydra R6 kullanıyorum ve nişanlıma da R6 RGB aldım, ikimiz de gayet memnunuz, deli gibi oyun oynarım, son 6 aydır paldır küldür tez yazıyorum, hiçbir sıkıntı yaşamadım Everest rampage ürünleri ile. Ama eğer senin için %100 Türkçe Q klavye önemli değil ise James Donkey markasına da bakabilirsin.

JD 619 kırmızı switch mekanik klavye
JD 610 mavi switch mekanik klavye
Şimdiden hayırlı olsun, umarım alacağın hangi klavye olursa olsun mutlu olur, güle güle kullanırsınız. 🙂
Saygılarımla...

Hocam konu başlığı 250₺ ye kadar klavye idi ama şu an herkes size 150₺ ye kadar klavye bakıyor 😅 sizin isteğiniz nasıl bir şey? Yani o fiyata en iyi ikinci el mekanik bulursunuz. Mekanik işi iptal diyorsak, nasıl bir klavye arıyorsunuz, ince kalın, sert yumuşak, bir iki bilgi verebilir misiniz? Üzerinde multimedya tuşlar olsun mu, ses açma kapama falan, ona göre bir iki önerim olabilir 🙂
Zaten benden (post sahibinden) fazla diğer arkadaşa yardım ediliyor post içinde post açtı resmen. Ben 250 Liraya kadar yumuşak basım, multimedya tuşları olan klavye arıyorum ve Apex 150 alacağım sanırım. Çantası da güzel gözüküyor. SS güzel marka.
Bu akşam yollayacağım
Beklemedeyim. Eğer almadan önceye yetişirse dikkate alacağım.

Zaten benden (post sahibinden) fazla diğer arkadaşa yardım ediliyor post içinde post açtı resmen. Ben 250 Liraya kadar yumuşak basım, multimedya tuşları olan klavye arıyorum ve Apex 150 alacağım sanırım. Çantası da güzel gözüküyor. SS güzel marka.

Beklemedeyim. Eğer almadan önceye yetişirse dikkate alacağım.

Everest,Rush,Gamepower,Rampage gibi markaların klavyeleri alınmaz, düşünmenize bile gerek yok.

Birkaç saat içinde göndereceğim, beklemenizde büyük fayda var. Ekteki 3 mekanik klavyeyi incelemenizi tavsiye ederim, apex 150 yerine hyperx tercih ederdim ben.
IMG_1408.JPG

Standartlar:

Mekanik Hisliler:

Mekanikler:

Kıngston Hyperx Fps Rgb Mekanik Klavyesi Hx-kb5me2 - n11.com (seçimim bu olurdu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
seçiminizi bu listeden yapmanızı ŞİDDETLE tavsiye ederim, buradaki markalar dışına çıkmayın, hyperx alloy fps 240 tl ye mükemmel bir f/p ürünü.
edit: hyperx alloy linki yanlış ürüne yönlendiriyor, 2 post üst üste attığım için editleyemiyorum

Son düzenleme:
Everest,Rush,Gamepower,Rampage gibi markaların klavyeleri alınmaz, düşünmenize bile gerek yok.

Birkaç saat içinde göndereceğim, beklemenizde büyük fayda var. Ekteki 3 mekanik klavyeyi incelemenizi tavsiye ederim, apex 150 yerine hyperx tercih ederdim ben.Eki Görüntüle 401220
Standartlar:

Mekanik Hisliler:

Mekanikler:

Kıngston Hyperx Fps Rgb Mekanik Klavyesi Hx-kb5me2 - n11.com (seçimim bu olurdu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
seçiminizi bu listeden yapmanızı ŞİDDETLE tavsiye ederim, buradaki markalar dışına çıkmayın, hyperx alloy fps 240 tl ye mükemmel bir f/p ürünü.
edit: hyperx alloy linki yanlış ürüne yönlendiriyor, 2 post üst üste attığım için editleyemiyorum
HyperX in o klavyesi bütçemin 2 katı maalesef. O klavye çok güzel de bütçemi aşıyor. 240 yazdığına bakmayın linkin yanlışlığından dolayı.

Birkaç saat içinde göndereceğim, beklemenizde büyük fayda var. Ekteki 3 mekanik klavyeyi incelemenizi tavsiye ederim, apex 150 yerine hyperx tercih ederdim ben.Eki Görüntüle 401220
Standartlar:

Mekanik Hisliler:

Mekanikler:

Şuan aşırı arada kaldım. Apex 150 alırsam mousem ile set olacak, baya övülen bir klavye fakat multimedia keyleri ayrı olarak yok. Hyperx alırsam set olmayacak, apex 150 kadar incelemesi yok hatta neredeyse hiç yok. Hyperx de de multimedia keyleri var. (HyperX alloy Core RGB. Fps model olan 500 lira)

Son düzenleme:
Teşekkürler fakat mekanik istemediğimden sanırım HyperX Alloy Core RGB alacağım.
Ben 200+ bandına çıkan birine membran klavye önermem ancak buyrun burada ucuza var:

Ayrıca membran alacaksanız G213 daha iyi bir seçim olacaktır.

Ben 200+ bandına çıkan birine membran klavye önermem ancak buyrun burada ucuza var:

Ayrıca membran alacaksanız G213 daha iyi bir seçim olacaktır.
Tasarım olarak vs en çok bana uyan alloy core olduğu için seçimimi yapmış oldum. G213 bilek desteği var diye hatırlıyorum fakat bilek desteği ile rahat edemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı