250₺ SSD Önerisi

Kardeş neyini araştirim zaten malı kullanıyorum diyorum 3 senedir kullanmasam hadi neyse ne hatası ne saçmalıyorsun

"Bilmemek ayıp değildir öğrenmemek ayıptır"
Umarım artık tüm konuları araştırırsınız gidin ve:
BX500, SanDisk SSD Plus, WD Green, Adata SU630, 650 ve daha niceleri... Bu tarz kötü SSD'leri araştırın sonra konuşun yorum yapın ben hiçbir konuya tamamen bu şekil bir bilgisiz yorum yapmadım en azından ufak bir bilgi.

Peki hocam arkadaşın önerdiği Patriot mu bu mu?

Patriot alır.

"Bilmemek ayıp değildir öğrenmemek ayıptır"

Umarım artık tüm konuları araştırırsınız gidin ve:

BX500, SanDisk SSD Plus, WD Green, Adata SU630, 650 bu tarz kötü SSD'leri araştırın sonra konuşun yorum yapın ben hiçbir konuya tamamen bu şekil bir bilgisiz yorum yapmadım en azından ufak bir bilgi.

Patriot alır.

Hadi ben kötü bir seçim yaptım Recep Baltaş dahil alacağım zaman burada konu açtığım da önermişti.

Hadi ben kötü bir seçim yaptım Recep Baltaş dahil alacağım zaman burada konu açtığım da önermişti.

Bak @Newkan o SSD sadece ısınma problemi var artık lütfen anlar mısın?

Kötü sayılır o fiyat bandında daha iyi SSD'ler var. Ayrıca Recep Baltaş diyorsun o zaman ile bu zaman bir mi her şey değişti ne fiyat ne model her şey değişti...

O zamana göre iyi olabilir lafım yok şu an o bantta kötü sayılır. Fiyatı bir 50TL aşağı olsaydı alınır derdim ama şu an kısmen alınır.

Bak @Newkan o SSD sadece ısınma problemi var artık lütfen anlar mısın?

Kötü sayılır o fiyat bandında daha iyi SSD'ler var. Ayrıca Recep Baltaş diyorsun o zaman ile bu zaman bir mi her şey değişti ne fiyat ne model her şey değişti...

O zamana göre iyi olabilir lafım yok şu an o bantta kötü sayılır. Fiyatı bir 50TL aşağı olsaydı alınır derdim ama şu an kısmen alınır.

Kronik sorunlu dedin tutmadı şimdi de ısınma sorunu var diyorsun sana bir şey deyim mi o da yok :) ilk günkü gibi çalışmakta vesselam. Çamur atmaktan vazgeç bence iyi geceler.

Kronik sorunlu dedin tutmadı şimdi de ısınma sorunu var diyorsun sana bir şey deyim mi o da yok :) ilk günkü gibi çalışmakta vesselam. Çamur atmaktan vazgeç bence iyi geceler.

Ben ne dersem diyeyim ne yaparsam yapayım kafanızın dediğini yapın ne deyim malınız diye koruyorsunuz ama...

@hakan yaeger

250₺ bütçe ile bilgisayarımda gerçekten etki gösterecek bir SSD istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı