250 TL 15" laptop soğutucu önerisi

Şu ana kadar 4 tane soğutucu değiştirdim, hiçbiri şunun gibi soğutmadı. (Biraz sesli çalışıyor.)
Soğutucu dışında kaliteli bir termal macun da almanızı öneririm. O da soğuk tutmada önemli.

Şu ana kadar 4 tane soğutucu değiştirdim, hiçbiri şunun gibi soğutmadı. (Biraz sesli çalışıyor.)
Soğutucu dışında kaliteli bir termal macun da almanızı öneririm. O da soğuk tutmada önemli.

Hocam ben de bundan sipariş verdim hala memnun musunuz üründen? Bir de hangi laptop için kullanıyorsunuz?

Hocam ben de bundan sipariş verdim hala memnun musunuz üründen? Bir de hangi laptop için kullanıyorsunuz?
Hocam, ben de Rampage Frosty almayı düşünüyorum. Siz memnun kaldınız mı? Diğer arkadaş memnun kaldığını belirtmiş. TERMAL Deniport Pullsar diye bir soğutucu buldumi Frosty ile aynı tasarıma sahip. Fakat sade tasarımı olduğu için gönlüm frosty'den yana. Kullandığım laptop Acer Predator Helios 300 PH-315-53 İçinde i7 10750h ve 3060 105w olan model.

Hocam, ben de Rampage Frosty almayı düşünüyorum. Siz memnun kaldınız mı? Diğer arkadaş memnun kaldığını belirtmiş. TERMAL Deniport Pullsar diye bir soğutucu buldumi Frosty ile aynı tasarıma sahip. Fakat sade tasarımı olduğu için gönlüm Frosty'den yana. Kullandığım laptop Acer Predator Helios 300 PH-315-53 İçinde i7 10750H ve 3060 105W olan model.

Siparişimi iptal ettim sonradan çünkü hava akımı tarzı benim laptop'uma uygun değil gibi geldi.

Siparişimi iptal ettim sonradan çünkü hava akımı tarzı benim laptop'uma uygun değil gibi geldi.
Anladım, teşekkür ederim.
Hocam peki kaç dereceye kadar düşürüyordu sıcaklığı? Belli ki memnun kalmışsınız o yüzden pek sormak zorunda kalmadım, fakat şimdi merak ettim.

Son düzenleme:
Anladım, teşekkür ederim.

Hocam peki kaç dereceye kadar düşürüyordu sıcaklığı? Belli ki memnun kalmışsınız o yüzden pek sormak zorunda kalmadım, fakat şimdi merak ettim.
Yani hocam şöyle söyleyeyim, bu soğutucuyu kullanırken benim bilgisayarlar ile aram pek yoktu doğrusu hiç derecelere bakmamıştım bile elimle ölçüyordum. Ama şunu söyleyebilirim 4 tane soğutucu almıştım 3 sene içinde, en iyi performansı bu soğutucu ile almıştım.

Geri
Yukarı