250 TL 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
250

Agxyz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşla. 7.1 kulaklık arıyorum. Sanal market olarak Trendyol harici bir yerden getirtemem. Vatan, Teknosa ağırlıklı link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bütçem: 250 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşla. 7.1 kulaklık arıyorum. Sanal market olarak Trendyol harici bir yerden getirtemem. Vatan, Teknosa ağırlıklı link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bütçem: 250 TL
Bu fiyata alınabilcek en güzel kulaklık ben de daha yeni aldım kulaklığın uygulamasını indirip EQ 3D veya 7.1 açıp kapayıp mikrofon/kulaklık bassını dilediğince ayarlayabiliyorsun.
Ben çok araştırdım baktım bu fiyata alınabilcek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Bu fiyata alınabilcek en güzel kulaklık ben de daha yeni aldım kulaklığın uygulamasını indirip EQ 3D veya 7.1 açıp kapayıp mikrofon/kulaklık bassını dilediğince ayarlayabiliyorsun.
Ben çok araştırdım baktım bu fiyata alınabilcek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum.
teşekkürler hocam

Teşekkürler hocam.

Alma sakın 7.1 pazarlama stratejisi tronsmart sono al donanım arşivi güzel atıyor bu arkadaşlar da kanıyor.

Bu fiyata alınabilecek en güzel kulaklık ben de daha yeni aldım kulaklığın uygulamasını indirip EQ 3D veya 7.1 açıp kapayıp mikrofon/kulaklık bassını dilediğince ayarlayabiliyorsun.
Ben çok araştırdım baktım bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Rampage = çöp git alma daha iyi.

Alma sakın 7.1 pazarlama stratejisi tronsmart sono al tronsmart sono al donanım arşivi güzel atıyor bu arkadaşlar da kanıyor.

Neye dayanarak çöp diyorsunuz çok merak ettim:D? Donanım arşivinin bu kulaklığı tanıtığını da tronsmart gibi bir markanın olduğunu da ilk defa sizden duyuyorum.
Bir ürünü kullanmadan ne kadar kolay kötüleyebiliyorsunuz?
teşekkürler hocam
Rampage'i al kardeşim tronsmart sono da neyin nesi ki? Hoşlanmadığın kişinin tanıttığı ürün kötü olmak zorunda da değil.
7.1'in açıp kapama özelliği var dediğim gibi ve o kadar çok fark var ki..Tabii sen bilemeyebilirsin çünkü o özellik kullandığın tronsmart sono'da yok maalesef.
Alma sakın 7.1 pazarlama stratejisi tronsmart sono al donanım arşivi güzel atıyor bu arkadaşlar da kanıyor.

'Donanım ayşivi güzel atıyoy' dediğini görünce gittim baktım alpha-x incelemesi falan çekmemiş o bari gerçek olaydı.

Son düzenleme:
Neye dayanarak çöp diyorsunuz çok merak ettim:D? Donanım arşivinin bu kulaklığı tanıtığını da Tronsmart gibi bir markanın olduğunu da ilk defa sizden duyuyorum.
Bir ürünü kullanmadan ne kadar kolay kötüleyebiliyorsunuz?

Ekipmandan anlamıyorsun. Forumda daha kaç aylıksın? Ekipman önerilerine bak. Özellik olarak iyi, gayet sağlam. Stoğunu bile bitirdiler hayvan gibi bir ara.
Tabii marka basma Rampage iyi sanıyorsan değil.

'Donanım ayşivi güzel atıyoy' dediğini görünce gittim baktım Alpha-X incelemesi falan çekmemiş o bari gerçek olaydı.

Dandik dandik marka basma ürün öneriyor. Yok Gamepower, yok James Donkey, yok Rampage, bunları öneren kanala gitmemen gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipmandan anlamıyorsun. Forumda daha kaç aylıksın? Ekipman önerilerine bak. Özellik olarak iyi, gayet sağlam. Stoğunu bile bitirdiler hayvan gibi bir ara.

Dandik dandik marka basma ürün öneriyor. Yok Gamepower, yok James Donkey, yok Rampage, bunları öneren kanala gitmemen gerek.
Öncelikle A1.1 Türkçe'ni düzeltiver ve öyle yaz hesabın banlanınca demediler deme.
Forumda kaç aylık kullanıcı olmakla hiç alakası yok; dün foruma katılan çok bilgili insanlar illaki vardır. Burada ekipman bilgisi öğrenmiyorsun sorun çözüyorsun ya da sorunun çözümünü arıyorsun.
Forumda da kulaklık önerisi isteyenlerin altına sırf kendin kullandığın için önermişsin kulaklığını PS için doğru bir tercih olabilir fakat o fiyata PC için bir çok 7.1 modeli var.
Kullandığım kulaklığı almaya karar vermeden önce an 1 hafta araştırdım;araştırmadan alsaydım senin kullandığın gibi çin malı bir marka alırdım.
Konsol oyuncusunun Rampage ile çok bir alakası olduğunu da düşünmüyorum PS için kulaklık önerisi isteyenlere dilediğin gibi spamlayabilirsin kullandığın kulaklığı.
James Donkey'in de kötü bir marka olmadığını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum fakat Rampage'in bazı ürünleri için söylenilebilir markayı kullanmadan çöple bir tutmanın manası yok.
Ürün incelemesi yapmak bir ürünü övmek değil iyi veya kötü her şekliye ele alıyor inceleyen kimse, ürün incelemesinin ne olduğunu anlaman gerekiyor tabi önce dilini hallet.

Tasarım çaldığı doğru fakat db farkları var kendilerine has yazılımı da var mikrofon duyarlılığı var
1620287453394.png

Bu fiyata alınabilecek en güzel kulaklık ben de daha yeni aldım kulaklığın uygulamasını indirip EQ 3D veya 7.1 açıp kapayıp mikrofon/kulaklık bassını dilediğince ayarlayabiliyorsun.
Ben çok araştırdım baktım bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Kırmızı veya RGB olması fark eder mi yoksa sadece dış görünüş mü değişiyor?

Kırmızı veya RGB olması fark eder mi yoksa sadece dış görünüş mü değişiyor?
Hocam ses kalitesi olarak hiç bir farkı yok kırmızı,mavi,yeşil ve gökkuşağı renkli olmak üzere toplam 4 çeşit maalesef gönderdiğim incehesap linkinde seçme şansınız yok ama dediğim gibi ses kalitesi aynı.
Aldığınızda uygulamayı yüklemeyi unutmayın uygulamasız 7.1 EQ 3D gibi özellikleri ancak uygulamadan açabilirsiniz nasıkl yüklendiği veya nasıl kullanıldpı ile ilgili bir sorununuz olursa da buradayım yine.

Hocam ses kalitesi olarak hiçbir farkı yok kırmızı, mavi, yeşil ve gökkuşağı renkli olmak üzere toplam 4 çeşit maalesef gönderdiğim İncehesap linkinde seçme şansınız yok ama dediğim gibi ses kalitesi aynı.
Aldığınızda uygulamayı yüklemeyi unutmayın uygulamasız 7.1 EQ 3D gibi özellikleri ancak uygulamadan açabilirsiniz nasıkl yüklendiği veya nasıl kullanıldpı ile ilgili bir sorununuz olursa da buradayım yine.

Teşekkürler hocam önümüzdeki 2 hafta içerisinde almayı düşünüyorum sıkıntım olursa yazarım ilgin için teşekkürler.
Hocam ses kalitesi olarak hiçbir farkı yok kırmızı, mavi, yeşil ve gökkuşağı renkli olmak üzere toplam 4 çeşit maalesef gönderdiğim İncehesap linkinde seçme şansınız yok ama dediğim gibi ses kalitesi aynı.

Hocam ben kulaklığı aldım uygulamanın linkini atıp, uygulamayı kısaca özetler misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı