250 TL Akıllı Bileklik Önerisi

stillwerise44

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu konuda pek bilgili değilim. Aklımda Xiaomi Mi Band 3 var. Bir de Huawei Color Band A2'yi gördüm ama gönlüm Xiaomi'den yana. Maksimum 250 TL'ye önerebileceğiniz başka model varsa, eğer yoksa da söylediğim modellerden hangisi daha iyidir söyleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

11 Nisan 2019 da A101 mağzalarına gelecek Honor Band 4 incelemelerini izledim ve gerçekten hoş gözüküyor. Kendim Mi Band 3 kullanıyorum ve tek sorunu çok kolay çizilebiliyor.

Mi Band 3'ün tasarımı A2'ye göre daha güzel bence. Ben Mi tercih ederdim.

11 Nisan 2019 da A101 mağzalarına gelecek Honor Band 4 incelemelerini izledim ve gerçekten hoş gözüküyor. Kendim Mi Band 3 kullanıyorum ve tek sorunu çok kolay çizilebiliyor.
Honor Band 4'e baktım ve gözüme hoş geldi özellikle 199 TL'ye satılacakmış sanırım A101'de sizce Honor Band 4 mü Xiaomi Mi Band 3 mü daha iyi bir tercih olur?

A101 kendi sitesinde Honor Band 4 hakkında bir bilgi yok sanırım. Satmaktan vazgeçmiş falan olabilirler mi acaba?

Düzeltme : Broşürler kısmında varmış ben yanlış görmüşüm.

Bu arada mecbur kalmadıkça o marketlerden teknolojik ürün almanızı tavsiye etmiyorum. Çalışmış birisi olarak söylemeliyim, satın aldığınız elektronik ürünlerin %40'ı denilebilecek seviyede arızalı çıktığı için iade ediliyor.

Bu arada mecbur kalmadıkça o marketlerden teknolojik ürün almanızı tavsiye etmiyorum. Çalışmış birisi olarak söylemeliyim, satın aldığınız elektronik ürünlerin %40'ı denilebilecek seviyede arızalı çıktığı için iade ediliyor.
Hocam ben aldım Honor Band 4'ü yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Şarj konusu dışında bir eksiğini görmedim hatta cihazı da çok beğendiğimi söyleyebilirim. Umarım dediğiniz gibi bir sorun olmaz. Yine de teşekkür ederim. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı