250 TL Bluetooth Hoparlör Önerisi

fiendhunter

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
MMORPG farmcısı
Arkadaşlar, Bluetooth ve/veya Wİ-Fİ üzerinden çalışan kaliteli bir hoparlör önerisine ihtiyacım var.
Sony SRS-XB10 kendi imkanlarımla bulabildiğim bir model. Ancak test etme gibi bir fırsatım olmadı. 250 TL bütçem var. Bu paraya müzik dinlemek için ne alabilirim? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

JBL GO 2, JBL Clip+ öneririm, zira bu bütçeye en iyi mid ve tiz sunmaları ile öne çıkıyorlar. Sony bu ürünü basları iyi olarak satıyor ama o hacimden bas elde etmeye çalışmak susuz kuyudan su çekmeye çalışmakla aynı şey.

Sony kötü değil ama parasını hak etmiyor.

250TL den daha yukarı çıkamam. 250TL bile bütçemi baya zorluyor. Banggood'dan İndirim kuponu nasıl alınıyor onu da anlamadım. Önce alışveriş yapmam gerekiyor. Puan biriktirmek gibi bir şey sanırım. Pek anlamadım.

Alışveriş yapmanız gerekmiyor, ben size hazır kupon verecektim lakin bütçenizi aşıyorsa ben size başka bir marka,model tavsiyesinde bulunacağım şimdi.
Buyurun; güvenilir satıcı, 15 güne teslimat, 255 TL'ye satın alabileceğiniz en iyi bluetooth hoparlör. Fiyatı 262 TL yalnız, gönderim ücretsiz. Bende bir üst modeli var, gayet de memnunum.

Son düzenleme:
Alışveriş yapmanız gerekmiyor, ben size hazır kupon verecektim lakin bütçenizi aşıyorsa ben size başka bir marka,model tavsiyesinde bulunacağım şimdi.
Buyurun; güvenilir satıcı, 15 güne teslimat, 255 TL'ye satın alabileceğiniz en iyi bluetooth hoparlör. Fiyatı 262 TL yalnız, gönderim ücretsiz. Bende bir üst modeli var, gayet de memnunum.
Dediğiniz yerden alamadım. Sepete eklemiyor renk seçin diyor ama renk seçilemiyor :)
Edit: Tamam. Yukarıdan gönderilecek ülkeyi seçmek gerekiyormuş. 2 gün sonra yıl dönümü indirimi var sanırım. Bekleyeyim bari.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı