250 TL Bluetooth kulaklık Önerisi

Biosattva

Kilopat
Xiaomi Redmi Airdots kulaklık kullandım, ses kalitesi bana göre güzeldi, bir de dış ortamın sesini bayağı baskılıyordu kulak tıpası takmış gibi. Fiyatı da iyiydi fakat geçen hafta bozuldu. Elimde herhangi bir fatura, garanti belgesi de yok. Yenisini almak istiyorum.
Aynı modeli yine almaya cesaret edemiyorum, sadece 1 sene dayandı.
Fiyatı çok fazla olmayan (250 Max), yukarıda belirttiğim gibi dış ortamın sesini baskılayan, kalitesi de ortalama olan Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler şimdiden.
Bir de farklı modelleri var mı? Pek bilgim yok fakat kulağın içine giren tipten arıyorum, ucunda silikon gibi madde olanından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam xiamoi Redmi Airdots kolay kolay bozulmaz 2 yıldır kullanıyorum temiz hiçbirşeyim yok bildiğimiz yoldan şaşmamak lazım diye düşünüyorum ama tabii ki daha iyisini bulursan aynı fiyata onu alıp onu kullanabilirsin.

Hocam xiamoi Redmi Airdots kolay kolay bozulmaz 2 yıldır kullanıyorum temiz hiçbirşeyim yok bildiğimiz yoldan şaşmamak lazım diye düşünüyorum ama tabii ki daha iyisini bulursan aynı fiyata onu alıp onu kullanabilirsin.
Özenerek kullandım ben de, düşürmedim etmedim, fakat sağ kulaklık ses vermiyor artık.

Özenerek kullandım ben de, düşürmedim etmedim, fakat sağ kulaklık ses vermiyor artık.

Xiaomi'den önce bunu kullanıyordum bu da gayet parasını hak eden bir kulaklık dışarıdan 0 ses alıyordum ürüne bakmanı tavsiye ederim tabii ki son karar senin.

Xiaomi'den önce bunu kullanıyordum bu da gayet parasını hak eden bir kulaklık dışarıdan 0 ses alıyordum ürüne bakmanı tavsiye ederim tabii ki son karar senin.
Günlük işlere yeterli mi? Mikrofon kalitesi tatmin etti mi? Kısa bir değerlendirme yaparsan sevinirim hocam.

Geri
Yukarı