250 TL Bluetooth kulaklık önerisi

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba 250TL Bluetooth kulaklık arıyorum. Küçük olanlardanz tercihen şarjı iyi gitsin bassları iyi versin yeterli.

Ev kullanımı için çok profesyonel bir şey beklemiyorum. Bazen spora giderken de dinlerim.

Bu arada Xiaomi mi true wireless basic modelleri nasıldır. (her ne kadar orijinalini bulamasamd da) veya haylou GT1.

Mi True Wireless Basic kullanıyorum yaklaşık 3 sene oldu alalı. Genelde otobüste işe gidip gelirken kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. AVM içindeki Mi Store'dan satın almıştım. 2 ay öncesinde arkadaşa almak için sorduk üretimi yapılmıyor, mağazaya gelmiyor dedi yetkili. İnternette de satılanların büyük bir kısmı sahteymiş. Haylou markasını da tercih edebilirsin.

Bende T5 modeli var, elimde T5 olmasaydı bunu alırdım.
Değerlendiriceğim bunu qyc duymuştum daha önce.
Mi True Wireless Basic kullanıyorum yaklaşık 3 sene oldu alalı. Genelde otobüste işe gidip gelirken kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. AVM içindeki Mi Store'dan satın almıştım. 2 ay öncesinde arkadaşa almak için sorduk üretimi yapılmıyor, mağazaya gelmiyor dedi yetkili. İnternette de satılanların büyük bir kısmı sahteymiş. Haylou markasını da tercih edebilirsin.
O modelleri bende çok seviyorum ama orijinalini bulmak çok zor maalesef.

Geri
Yukarı