250 TL Bluetooth kulaklık tavsiyesi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Elimdeki Lenovo LP1s bozuldu ve yeni kulaklık arayışına girdim. Gözüme çarpan 1more Omting Airfree oldu ama güncellemeden sonra ses kalitesinin düştüğünü iddia edenler var. Bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir?

Kullanım amacım: Yüzde 90 müzik, çok çok nadir oyun, ara sıra görüşme.

Bende Samsung hi level 2 var

Herhangi bir sorunu yok kutu fatura yedek kulak içi pamuklar duruyor dilerseniz iletişime geçin yardımcı olayım.

Tek kusuru var sol taraftaki plastik çıkmış yerinden kullanıma engel bir durumu yok düşünürseniz dm den yazın

Elimdeki Lenovo LP1s bozuldu ve yeni kulaklık arayışına girdim. Gözüme çarpan 1more Omting Airfree oldu ama güncellemeden sonra ses kalitesinin düştüğünü iddia edenler var. Bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir?

Kullanım amacım: Yüzde 90 müzik, çok çok nadir oyun, ara sıra görüşme.

Bende Samsung hi level 2 var

Herhangi bir sorunu yok kutu fatura yedek kulak içi pamuklar duruyor dilerseniz iletişime geçin yardımcı olayım.

Tek kusuru var sol taraftaki plastik çıkmış yerinden kullanıma engel bir durumu yok düşünürseniz dm den yazın
Fiyat nedir ?
Bu bütçede ki en iyisi bu mudur ?

Fiyat nedir ?

Bu bütçede ki en iyisi bu mudur ?

Bluetooth kulaklıklarda en önemli özellik ses kalitesi ve kullanım süresidir bence. Kullanım süresi benim gördüklerim arasında en iyi ( 9 saat kullanım süresi var) Airpods bile 5 saat.

İncelemelere göre ses kalitesi kendi fiyat seviyesinde yeterince iyi.
Gürültü engelleme özelliği de tuzu biberi.
Aynı kulaklığı ay sonunda ben de almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı