250 TL Bütçe Mouse tavsiyesi

Delil Ürper

Centipat
Mouse tutuş şeklim finger tip-claw arasında. Bu tutuş şekline uygun bir mouse bulmak için çok araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Sizin tavsiyelerinizide görmek istiyorum. Bütçem 0-250 TL arasında. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mamba Elite'in birebir çakması :) Dikkatimi çekti. Tutuş tarzınıza uygun mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G102 tutuş seklinize oldukça uygun.
Performans olarak oldukça iyi bir mouse.
Fakat mütevazı tasarımı herkese uygun olmayabilir.
Uzun süredir G Pro kullanıyorum tasarımı birebir aynı ben oldukça memnunum.

Mouse tutuş şeklim finger tip-claw arasında. Bu tutuş şekline uygun bir mouse bulmak için çok araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Sizin tavsiyelerinizide görmek istiyorum. Bütçem 0-250 TL arasında. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Steelseries rival serisi güzel bende 100 var memnunum. Rival 600 daha iyi ama bütçen yetmezse 300s alabilirsin.

Mamba Elite'in birebir çakması :) Dikkatimi çekti. Tutuş tarzınıza uygun mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
inceledim mouseyi tam istediğim türden teşekkürler !!

@Delil Ürper RGB si led led mi ayarlaniyor bolge bolge mi bilmiyorum. Mamba Elite o konuda manyak bisi. Sag ve sol seritlerde 7 led var ve her biri ayri ayarlanabiliyor. Hos, bu tur mouse alan wave efekti kullanie genelde, cok da muhim degil. Mamba Elite 400TL+ iken 220TL'e bu insanin kafasini karistiriyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı