250 TL civarı Bluetooth kulaklık önerisi

Calibriks

Hectopat
Daha fazla  
Bundan önce QCY-T5 kullanıyordum ama bu sefer de kulak üstü bir şeyler deneyeyim dedim. Araştırmalarım sonucu Philips TAUH202BK ve Sony WH-CH510 arasında kaldım. Philips için kullanacağım kuponla beraber hesap edince arada 60 TL'lik fiyat farkı var. Siz bunlar hariç veya dahil ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük, ağır olması sorun olur mu?

Eğer olmazsa Anker Q10 kullanıyorum ben. Hoş ama dışarıda pek kullanamıyorum, büyük ve ağır. Genelde 300 lira civarlarında geziyor ama indirim zamanı 260'a bile bulabilirsiniz.

Sony ergonomisi yönüyle iyi olsa da internet üzerinde ses yüksekliğinin ve bas kalitesinin pek iyi olmadığını tizlerin ise ortalama olduğunu okumuştum.

Büyük, ağır olması sorun olur mu?

Eğer olmazsa Anker Q10 kullanıyorum ben. Hoş ama dışarıda pek kullanamıyorum, büyük ve ağır. Genelde 300 lira civarlarında geziyor ama indirim zamanı 260'a bile bulabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/anker-s...ri---a3032-p-HBV00000XK8Y1?magaza=Hepsiburada 270'e aldım ben bazen indirime giriyor gerçekten çok güzel kulaklık ama müzik kulaklığı mikrofunundan pek bir şey beklemeyin.
Biraz acele lazım o yüzden malesef indirimi bekleyemem. Hem indirime girse bile ergonomisi ve estetikliğini de düşünürsek yine kararsız kalırdım galiba.
Sony ergonomisi yönüyle iyi olsa da internet üzerinde ses yüksekliğinin ve bas kalitesinin pek iyi olmadığını tizlerin ise ortalama olduğunu okumuştum.
Özellikle batarya gücü ve Bluetooth 5.0 olması etkiledi aslında beni. Bayağı kararsızım.

Son düzenleme:
Biraz acele lazım o yüzden maalesef indirimi bekleyemem. Hem indirime girse bile ergonomisi ve estetikliğini de düşünürsek yine kararsız kalırdım galiba.

Özellikle batarya gücü ve Bluetooth 5.0 olması etkiledi aslında beni. Bayağı kararsızım.

Ses performansı ilk ihtiyaç ise önermem Sony'i.
----------------------------------------
_-----------------------------------
İşinizi görecektir. Ses performansı ile etkileyici ve ergonomisi yönünden mükemmel bir kulaklıktır.

Ses performansı ilk ihtiyaç ise önermem Sony'i.
----------------------------------------
_-----------------------------------
İşinizi görecektir. Ses performansı ile etkileyici ve ergonomisi yönünden mükemmel bir kulaklıktır.
Ürüne baktım ve gerçekten sağlam bir kulaklığa benziyor. Ama nedense ürünün puanı satıldığı her sitede rakiplerine göre düşük. Neden acaba?

Geri
Yukarı