250 TL civarı kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
300 TL

FakirPanda

Centipat
Maksimum 300 TL'ye kadar çıkabileceğim bir bütçem var maalesef. Oyuncu kulaklığı olmasına gerek yok ancak oyun oynayacağım ve biraz da müzik dinleyeceğim. Mikrofon kalitesi benim için önemsiz. Olmasa da olur. Hem oyunlarda hem müzikte (ama ağırlıklı olarak oyunlarda) 250 300 TL fena olmayan bir kulaklık arıyorum. 6 ay gibi bir süre dayansa benim için kafi. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Gerçek fiyatı 300 TL.

Bununla karıştırdınız sanırım.

Gerçek fiyatı 300 TL.

Birkaç gündür dikkatimi çekiyor, sürekli yanlış bilgi veriyor ve kötü ürünleri mükemmelmiş gibi övüyorsunuz.
Yapmayın!
Sırf Sharkoon alman malı diye mis gibi marka Gamenote'yi aşağılıyorsunuz, Türk markası diye! Gamenote Türk markası değil ayrıca, Havit markasına bağlı bir marka.

Yaklaşık 1-2 aydır bu kulaklığı kullanıyorum, babam hediye etti. Gerçekten çok hafif ve çok rahat, bazen kulaklığı taktığımı bile unutuyorum. Ses kalitesi de çok güzel, oyunlar da çok güzel oynanabiliyor. Counter Strike: Global Offensive, Valorant gibi oyunlarda da test ettim ve çok güzel ses kasılabiliyor. Hatta şu an bu kulaklık ile Sabaton adlı müzik grubunun müziklerini dinliyorum.

Kardeşim yaşın 15, DA'dan gelmişin benimle uğraşma ok. Şurada bir işimiz var diyorum.

Şaka mısın? 16 Yaşımdayım, DA'dan falan gelmedim ne alaka?
İşin millete yanlış bilgiler verip saçma sapan ürünler önermek mi?
Benimle uğraşma ok.

Bu cümleden anladım neden seninle neden tartışmanın vakit israfı olacağını.

Geri
Yukarı