250 TL Civarlarında Akustik Gitar Önerisi

AMD.322

Kilopat
Daha fazla  
Gitar çalmayı öğrenmek istiyorum, o nedenle başlangıç için çok pahalı olmayan 200, 250 TL civarinda bir akustik gitar almayı planlıyorum, doğal olarak gitardan pek anlamadığım için bana yardımcı olursanız sevinirim.

Gitar çalmayı öğrenmek istiyorum, o nedenle başlangıç için çok pahalı olmayan 200, 250 TL civarinda bir akustik gitar almayı planlıyorum, doğal olarak gitardan pek anlamadığım için bana yardımcı olursanız sevinirim.

Gitar çalmaya akustikten değil klasikten başlasan daha iyi olur. Elektro bile daha iyi başlangıç için aslında. Çünkü akustik bir nevi elektro ve klasik gitar karışımı. Pena kullanımı işin içine girince ve sen de yeni başlayacağına göre klasikten başla derim. Bütçen başlangıç için bir klasik gitar almaya uygun.

Manuel Raymond'lar başlangıçta çok kullanılır. eğer ilerleme düşüncen varsa sonra takamine ibanez veya cort gibi markalara yönelmeni tavsiye ederim. Başlangıç olarak akustik alma. Elektro gitar için de bütçen az. Bu gitar senin için uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı