250 TL direksiyon seti önerisi

Brnden

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben birkaç gündür uygun fiyatlı direksiyon seti arıyorum ve kendime uygun olanını bulamadım. Mümkünse 2. el olmasını istemiyorum. Snopy V5H gibi Snopy modelleri ilgimi çekiyor çünkü Mod tuşu adında bir fonksiyonu var ve bu fonksiyon 180 derecelik direksiyonun bir anda dönmesini engelliyor. Fiyatın en fazla 250 TL gibi bir şey olması lazım. 250 geçmemeli bile. İnternette 900 derece yapma videoları da var bunlar için. Böyle bir şey alıp acaba bir elektrikçide bunu 900 derece mi yaptırsam içini açıp yoksa bunu bir riski var mıdır ? Sizlerden yardım bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ucuz ve kaliteli bir direksiyon istiyorsan Logitech Driving Force GT alabilirsin. Sıfırını bulmak zor hatta imkansız ama görebileceğin en baba direksiyonlardan. Snopy gibi direksiyonlar pişmanlıktır. Alma aldırma. Biraz para biriktirip alabilirsin 400 tlye. Bir de cihazın orijinal halini bozup 900 derece yapmak ne kadar doğru bilemedim.

En kötü ihtimalle Logitech DFGT alın derim. Piyasada çok temiz ikinci eller bulunuyor ben de geçtiğimiz aylarda satın almıştım. Snopy gibi markalar kalite konusunda sizi memnun etmeyecektir, paranızın boşa gitmesi de muhtemel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı