250 TL Fare önerisi

Elim büyük claw şeklinde tutuyorum.

Bütçeni aşıyor ama bu fareye bakmanı öneririm hem sensör olarak hem de isteklerine uygun tam bir F/P faresidir.
Ama eğer bütçen ona yetmezse bu fareyi de alabilirsin.

Steelseries Rival 3 sahibiyim ve mouse'umu satıyorum. Mayıs ayında alındı ve hiçbir sıkıntısı yok. Vuruk, ezik, çizik vs. hiçbirşeyi yok. Yağ gibi akıyor. 200 liraya vericem. Şu an sıfır fiyatı 320-350 TL arasında. İstersen yanında steelseries mousepadi de veririm. (Onu da 40 liraya vericem) Başka bir mouse hediye edildi, onu kullanıyorum. Bu boşa çıktı o yüzden satıyorum.

Bütçeni aşıyor ama bu fareye bakmanı öneririm hem sensör olarak hem de isteklerine uygun tam bir F/P faresidir.
Ama eğer bütçen ona yetmezse bu fareyi de alabilirsin.
Bende mx518 düşündüm galiba onu satın alacağım hem boyutu da büyük ama daha önce hiç bir Logitech ürün kullanmadım kaliteli midir

HyperX Pulsefire Core RGB Optik Gaming Mouse | ITOPYA

İndirimde bulabilirsen bu iyi bir mouse, ben de şu an kullanıyorum. 240 civarına düşüyor.

Bu arada mouse alırken çok araştırmıştım. Boş bir zamanımda rehber hazırlamayı düşünüyorum. Fiyata göre mouse tavsiyesi yerine mouse'un nasıl seçilmesiyle alakalı bir rehber olacak.
MX 518 almayı düşünüyordum önerir misiniz MX 518 ve maalesef indirim bekleyemem

MX 518 almayı düşünüyordum önerir misiniz MX 518 ve maalesef indirim bekleyemem
Oynadığın oyunlara bağlı. Eğer competitive fps oyunlar oynuyorsan, hayır önermem. Çok ağır kalır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam mouse tanrısı diyebilirim. Videolarını izlersen nasıl seçmen konusunda fikir sahibi olursun. Rehberim de buna bağlı bir rehber olacak.

Bu rehber de çok yardımcı olmuştu.

Geri
Yukarı