250 TL fare önerisi

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
250 TL bütçem var. G300S farem 3 yıl sonunda bugün bozuldu. Bütçe biraz esnetilebilir. Genelde palm grip şeklinde kullanıyorum. Elimde çok uzun olmamakla beraber ortalamanın üstünde bir uzunlukta. İnce parmaklarım var.
@enonertetanem hocam, yardımcı olur musunuz?

@Haruki Murakami G300S genelde palm şeklinde rahatça kullanabiliyor muydun?
Hocam tabii ki se hayır. Zaten o zaman şu anki bilgilerimin yarısı bile olmadığı için sadece ucuz diye 100TL'ye bayram harçlıklarımla almıştım. Ama elimin yarısı boşta kalıyor artık.

😂🥲
@enonertetanem hocam kusura bakmayın. Acil mause almam lazım da dediğim gibi siz de bir şeyler ekleyecek misiniz? Yoksa @TÇB hocamın önerdiği mauselerden birini mi alayım?

Son düzenleme:
Hocam tabii ki se hayır. Zaten o zaman şu anki bilgilerimin yarısı bile olmadığı için sadece ucuz diye 100TL'ye bayram harçlıklarımla almıştım. Ama elimin yarısı boşta kalıyor artık.

😂🥲
@enonertetanem hocam kusura bakmayın. Acil mause almam lazım da dediğim gibi siz de bir şeyler ekleyecek misiniz? Yoksa @TÇB hocamın önerdiği mauselerden birini mi alayım?
Pardon, geç cevap veriyorum. G203/102 sipariş edip deneyebilirsin de büyük eller için uygun bir mouse değil. O yüzden kesin bir şey söylemem.

Impact 2 ile hakkında çok bilgim yok açıkçası ama kötü bir şey duymadım. Elini ölçüp söylersen daha iyi olur.

Pardon, geç cevap veriyorum. G203/102 sipariş edip deneyebilirsin de büyük eller için uygun bir mouse değil. O yüzden kesin bir şey söylemem.

Impact 2 ile hakkında çok bilgim yok açıkçası ama kötü bir şey duymadım. Elini ölçüp söylersen daha iyi olur.

Hocam elimin uzunluğu 15-16cm eni de 6cm gibi.Genelde FPS ve Moba oyunları oynuyorum. Ama benim için asıl önemli olan uzun ömürlü olması ve şık bir görüntüsü olması. Bir de uzun süreli kullanımda eli fazla terletmemesi iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı