250 TL Gamepad önerisi

34YunusEmre

Decapat
Arkadaşlar daha önce hiç elime gamepad almadım ve bugünlerde almaya karar verdim. Bana önerebileceğiniz bir gamepad var mı? 250TL gibi bir bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de arıyordum bayağı fazla araştırdım genelde ya çok yüksek fiyat ya da çok eski modeller vardı. Bende biraz gezdikten sonra Migros'ta uygun fiyata Rampage bir gamepad buldum 2 3 gündür kullanıyorum çok sıkıntısı yok ama tabii bir PS ya da Xbox kolu gibi değil ama o fiyatlara Monster Pusat Pro var diye biliyorum yine sen bir araştır.

Ben de arıyordum bayağı fazla araştırdım genelde ya çok yüksek fiyat ya da çok eski modeller vardı. Bende biraz gezdikten sonra Migros'ta uygun fiyata Rampage bir gamepad buldum 2 3 gündür kullanıyorum çok sıkıntısı yok ama tabii bir PS ya da Xbox kolu gibi değil ama o fiyatlara Monster Pusat Pro var diye biliyorum yine sen bir araştır.

Rampage'e bende baktım ama kalitesiz ve kolay bozuluyor diyorlar.

Ben de uzun zamandır araştırıyorum ve en iyi, en uygun seçenek F310 gibi. Monster Pusat Pro'yu da tavsiye eden çok var ama onu bilemedim Logitech F310 kafama çok daha fazla yattı şahsen.

Ps 4 kol kopyası olduğu belli.Ben anlatamam bu videoya bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu alırsam pc'ye bağlayabilir miyim peki ps4 için denilmiş videoda ama herhangi bir kablo ile bağlanabilir mi?

Geri
Yukarı