250 TL Gamepad önerisi

mantion

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullandığım Xbox 360 kolu çalışmamaya başladı. Yeni bir kol almak istiyorum. Bütçem 250 TL civarında. Arkadaşım Dualshock 4'ün yan sanayileri çıktı ona bak demişti alsam sorun olur mu? Duyduğuma göre PC'ye de uyumluymuş hem PS Now'dan PS4 exclusive oyunları da oynarım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an kullandığım Xbox 360 kolu çalışmamaya başladı. Yeni bir kol almak istiyorum. Bütçem 250 TL civarında. Arkadaşım Dualshock 4'ün yan sanayileri çıktı ona bak demişti alsam sorun olur mu? Duyduğuma göre PC'ye de uyumluymuş hem PS Now'dan PS4 exclusive oyunları da oynarım. Teşekkürler.

Bende kontrolcü ile daha rahat oynuyorum oyunları, bende yan sanayi Dualshock 4 almayı düşünüyorum fakat PC'de sorunsuz çalışır mı bilmiyorum.

Bende kontrolcü ile daha rahat oynuyorum oyunları, bende yan sanayi Dualshock 4 almayı düşünüyorum fakat PC'de sorunsuz çalışır mı bilmiyorum.
Bence Rampage olanı PC de çalışmasaydı satmazlardı, ve zaten PS4 rampage kolunu direkt Dualshock olarak görüyor. Sorun çıkacağını zannetmiyorum.
F710 alabilirsiniz. Şu an ben de kargo bekliyorum. Yorumlara bakılırsa güzel bir kol.
Dualshock varken F710 almam.

Bence Rampage olanı PC de çalışmasaydı satmazlardı, ve zaten PS4 rampage kolunu direkt Dualshock olarak görüyor. Sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Dualshock varken F710 almam.
Rampage olanı çalışıyordur büyük ihtimalle. Birde Dualshock 4 yan sanayi olanları var, 200 TL civarında, acaba onlar da çalışır mı ? Bu arada Dualshock 4 veya Xbox controller dururken Logitech almak biraz mantıksız dediğiniz gibi.

Dualshock'u aldım(link). Rampage tercih ettim hiç yoktan iyidir garanti vs olarak. Ürün geldiğinde bilgilendirme yaparım.

Deneyiminizi bekliyorum. Bende Rampage olanı almayı düşünüyorum 🙂.
Ürün dün elime ulaştı yaklaşık 6-7 saat oyun oynadım. ds4windows.com'dan yazılımı indirdikden sonra kullanabiliyorsunuz. Sorun yaşamadım ds4windows yazılımında şarjı yanlış gösterebiliyor tek sorunu bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı