250 TL ile klavye mi fare mi alınmalı?

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Başlık biraz saçma oldu ama şu anda ikisinden birini almam gerekiyor. Şu anda yaklaşık 3 senedir Rampage KB-R8 ve Bloody A9 kullanıyorum. Klavyede tek sorun boşluk tuşu biraz bozuldu gibi sağlam, basman gerekiyor. Onun dışında başka sorunu yok. Farede ise sanki CS:GO'da AWP ile sıkarken basıyorum, sıkmıyor; Minecraft'ta vururken bazen duruyor. Bu gibi problemler var. Ya mouse alacağım ya klavye. Kafamda şunlar var. Daha iyi öneriniz varsa beklerim.

Klavye: James Donkey 610S Rainbow Aydınlatmalı Black/Brown Switch İng Q USB Gaming Mekanik Klavye - incehesap.com

Mouse: Corsair Harpoon RGB Pro Oyuncu Mouse (CH-9301111-EU) | Trendyol

Klavye kötü. Mouse ise denemeden almayın. O modeli ben de alacaktım fakat kafede deneyince leş gibi olduğunu anladım.

Bence en çok hangi oyunu oynuyorsanız onu alın. Diğer bir seçenek ise Bloody B120 alıp geri kalan paraya mouse alabilirsiniz.

Baktım da Hepsiburada'da 280 TL mi ne Vatan'da 218 TL neden öyle bir fark mı var arada.

Ben bunu yeni sipariş ettim kendime yarın teslim edilecek. Videolardan güzel görünüyor. Bu fiyata pek bulunmuyor ortalıkta. Sepette 195 TL'ye geldi.

Ben bunu yeni sipariş ettim kendime yarın teslim edilecek. Videolardan güzel görünüyor. Bu fiyata pek bulunmuyor ortalıkta. Sepette 195 TL'ye geldi.

Güzele benziyor yarın birkaç teknoloji mağazasına bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı