250 TL klavye önerisi

Ah ah. Hep aynı kafa. Sizin sorun yaşamamış olmanız başkalarının yaşamadığı veya yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Hadi onu geçtim 250 TL'ye bu klavyenin linkini atar mısınız?
Valla şuan 500 TL ben 250 sanıyordum birkaç ay önce bakmıştım bu klavyeye kaç TL diye o zamanlar 250 300 falandı. Üstelik sorun yaşayan talihsiz sizseniz başkalarıda yaşayacak diye bişey yok teşekkürler.

Kronik sorunlu alınmaz der geçerim. :)
Bu klavyenin kronik sorununu bilmiyorum ancak kötü bir klavye olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

• Aydınlatması kesinlikle tatmin edici değil.
  • Tuşlar sert.
  • Bilek desteğinin boyutu arada kalmış. Ne kısa ne uzun. Bu yüzden bilek desteğinin olması benim için daha kötüydü.
  • Ve her ucuz klavyede olan problem, tuş soyulması. Razer Cynosa V2'de de çok sık görülen bir problem.
Cynosa Lite için eksisi olarak ışıklandırma konusunda çok kötü bir klavye diyebilirim. Bu bütçelerde ne alırsa alsın tatmin etmeyecek o yüzden görselliği hoş olan klavyeyi alıp geçmesi daha mantıklı bence.

Bu klavyenin kronik sorununu bilmiyorum ancak kötü bir klavye olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

• Tuşlar sert.
  • Bilek desteğinin boyutu arada kalmış. Ne kısa ne uzun. Bu yüzden bilek desteğinin olması benim için daha kötüydü.
  • Ve her ucuz klavyede olan problem, tuş soyulması. Razer Cynosa V2'de de çok sık görülen bir problem.
Cynosa Lite için eksisi olarak ışıklandırma konusunda çok kötü bir klavye diyebilirim. Bu bütçelerde ne alırsa alsın tatmin etmeyecek o yüzden görselliği hoş olan klavyeyi alıp geçmesi daha mantıklı bence.

G213 basma sorunlarıyla epey popüler bir klavye. Cynosa Lite'ın her ne kadar ışıklandırması kötü olsa da kullanımı engelleyecek bilindik bir sorunu yok.

Cynosa Lite'ın her ne kadar ışıklandırması kötü olsa da kullanımı engelleyecek bilindik bir sorunu yok.
Evet bir problemi yok ancak o da kötü bir klavye. Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte misali, bu paraya da bu kadar oluyor.

• Tuşlar sert.
Kişisel ben çok memnunum.

Kişisel ben çok memnunum.
Senin bu yorumun asıl kişisel. Herhangi bir argüman yok. Benim yazdıklarım ise gayet objektif.

Bi böyle parlayan klavye var;

1642887843958.png

Bir de böyle;

1642887848532.png

Sen şimdi ikisine bakınca hangisi daha güzel dersin? Tabi ki 2. görsel.

Tuşlar sert kısmında zaten öznel bir durum yok, sertse serttir.

Tuş soyulması da yine kronik sorun denebilecek özellik değildir. Bu klavyelerin hepsi aynı malzemeden üretiliyor. Fabrika çıkışlı hatası olanlar bu durumun haricinde. Mehmet de kullansa Ahmet de kullansa bir ürünün malzeme kalitesi kötüyse yıpranır. Bu klavyede de bu durum meydana geliyor çünkü ucuz ve malzeme kalitesi düşük tutulmuş bir ürün.

Bilek desteği konusu sadece öznel. Gerisi nesnel.

Senin bu yorumun asıl kişisel. Herhangi bir argüman yok. Benim yazdıklarım ise gayet objektif.

Bi böyle parlayan klavye var;

Eki Görüntüle 1278808
Bir de böyle;

Eki Görüntüle 1278809

Sen şimdi ikisine bakınca hangisi daha güzel dersin? Tabi ki 2. görsel.

Tuşlar sert kısmında zaten öznel bir durum yok, sertse serttir.

Tuş soyulması da yine kronik sorun denebilecek özellik değildir. Bu klavyelerin hepsi aynı malzemeden üretiliyor. Fabrika çıkışlı hatası olanlar bu durumun haricinde. Mehmet de kullansa Ahmet de kullansa bir ürünün malzeme kalitesi kötüyse yıpranır. Bu klavyede de bu durum meydana geliyor çünkü ucuz ve malzeme kalitesi düşük tutulmuş bir ürün.

Bilek desteği konusu sadece öznel. Gerisi nesnel.
Zevkler ve renkler tartışılmaz bunu anlamalısın.
1.si daha güzel bana göre 2.si çok parlak geceleri kör olmak istemiyorum.

Zevkler ve renkler tartışılmaz bunu anlamalısın.
Yazdığım şeyler sonucunda bu cümleyi kurman yazdıklarımı okumaman, kullandığı ürünü en iyisi sanan ve toz kondurmayan bir düşünceye sahip olduğunu açıkça ortaya koydu. Laf anlatmama gerek yok zira önüne kanıt bile koysam umursamazsın. İyi forumlar.
Birincisi daha güzel bana göre ikincisi çok parlak geceleri kör olmak istemiyorum.
Parlaklığını kısabiliyorsun :)

Yazdığım şeyler sonucunda bu cümleyi kurman yazdıklarımı okumaman, kullandığı ürünü en iyisi sanan ve toz kondurmayan bir düşünceye sahip olduğunu açıkça ortaya koydu. Laf anlatmama gerek yok zira önüne kanıt bile koysam umursamazsın. İyi forumlar.

Parlaklığını kısabiliyorsun :)
Tamam her türlü 1.si daha güzel.

Geri
Yukarı