250 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
200-250

PossibleTurco

Kilopat
Makaleler
34
Arkadaşlar sırf masraftan kaçınmak için hep 5-10 TL'lik kulaklıklar kullanıyordum. Tabii ömürleri çok uzun olmuyordu. En son A101'den Philips marka bir kulaklık aldım 30 TL'ye kulak içi. İyi güzeldi ama jak kısmı temassızlık yaptı her kulak içi kulaklık gibi. Artık yeter dedim ve 250 TL bütçe ayırdım bir kulaklığa. Şöyle sesi kaliteli, kablosu sağlam, kullanıcı yorumları olumlu bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum bu konuda.

Hocam gümrük gibi sorunlar çıkmaz değil mi bunu alırsam? Ben Türkiye içerisinden almayı düşünüyorum. Acil ihtiyacım var kulaklığa çünkü.
Çıkmaz hocam ama acil ihtiyacınız varsa Sono alabilirsiniz. E900 Pro en erken 1 haftada falan geliyor.

Çıkmaz hocam ama acil ihtiyacınız varsa Sono alabilirsiniz. E900 Pro en erken 1 haftada falan geliyor.
Sono iyi midir peki hocam? E900 Pro yerine almaya değer mi? Bana artık şöyle jak kısmı kıvrılsa bile temassızlık olmayacak bir kulaklık lazım. Cidden bezdiriyor bu durum beni kulak içi kulaklıklarda. Açıp geri lehimlesem yine aynısı oluyor kısa süre sonra.

Sono iyi midir peki hocam? E900 Pro yerine almaya değer mi? Bana artık şöyle jak kısmı kıvrılsa bile temassızlık olmayacak bir kulaklık lazım. Cidden bezdiriyor bu durum beni kulak içi kulaklıklarda. Açıp geri lehimlesem yine aynısı oluyor kısa süre sonra.
Bu fiyat bandında iyi olan kulaklıklardan ama E900 Pro'dan daha iyi olduğunu söyleyemem.

@Akif @WaIter White hocalarım kullanıyordu Sono'yu sorularınızı sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı