250 TL Kulaklık önerisi

İyi ve alınabilir diye duydum fakat bunu öneririm:
Forumda birçok arkadaş öneriyor bu kulaklığı. Fiyatına göre iyi özellikler sunuyor fakat benim üsteki yorumda belirttiğim gibi KZ ZSN Pro almanızı öneririm. Haylou GT 1 inceleme videosunu isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
250 TL'ye alacağın kablosuz bir tık giriş-orta seviye kalabilir. Önerdiğim beats kulaklığına bak istersen ben de dahil kullanıp pişman olan görmedim. Parasını da sonuna kadar hak ediyor.

Dostum ben bu kulaklığı biraz araştırdım forumlarda söven de oluyormuş seven de eski bir kulaklık ama sevenler gayet memnun önceden fiyatı yüksek miş şu an düşük büyük ihtimal ile kablolu olduğu için ama ben inceleme videolarından memnun kaldım müzik yönü gayet hoş olduğu söyleniyor peki telefon ile konuşmada nasıl sence görüşme esnasında sesler anlaşılır mı? Buna bayağı kafa yordum ben biraz konuşsak bunu alacağım çok büyük ihtimal.

Dostum ben bu kulaklığı biraz araştırdım forumlarda söven de oluyormuş seven de eski bir kulaklık ama sevenler gayet memnun önceden fiyatı yüksek miş şu an düşük büyük ihtimal ile kablolu olduğu için ama ben inceleme videolarından memnun kaldım müzik yönü gayet hoş olduğu söyleniyor peki telefon ile konuşmada nasıl sence görüşme esnasında sesler anlaşılır mı? Buna bayağı kafa yordum ben biraz konuşsak bunu alacağım çok büyük ihtimal.
Ben HTC M9 aldığım dönem bu marka HTC ile anlaşmalıydı ve kutu içinden beats kulaklık çıkıyordu. Müzik konusunda bayağı memnundum. Ama telefon görüşmesi esnasındaki sesini tam olarak hatırlamıyorum. Tek hatırladığım mikrofonunu kullanınca sesim telefon mikrofonundan daha iyi gidiyordu. Ama ses konusunda da seni kötü etkilemeyecektir diye düşünüyorum çünkü kaliteli bir ürün elbet sesi de güzel veriyordur.

Ben HTC M9 aldığım dönem bu marka HTC ile anlaşmalıydı ve kutu içinden beats kulaklık çıkıyordu. Müzik konusunda bayağı memnundum. Ama telefon görüşmesi esnasındaki sesini tam olarak hatırlamıyorum. Tek hatırladığım mikrofonunu kullanınca sesim telefon mikrofonundan daha iyi gidiyordu. Ama ses konusunda da seni kötü etkilemeyecektir diye düşünüyorum çünkü kaliteli bir ürün elbet sesi de güzel veriyordur.

Dostum bende öyle düşünmüştüm yine de senin fikrini almak istedim bir inceleme de basların gayet memnun edici olduğunu duymuştum hatta sesi azaltsak bile Bas'lar her türlü duyuluyormuş ve memnun ediciymiş öyle mi şimdi ben alırım yine bir kulaklık ama bunu beğenmez isem gerek yok tam yapayım işi.

Dostum bende öyle düşünmüştüm yine de senin fikrini almak istedim bir inceleme de basların gayet memnun edici olduğunu duymuştum hatta sesi azaltsak bile Bas'lar her türlü duyuluyormuş ve memnun ediciymiş öyle mi şimdi ben alırım yine bir kulaklık ama bunu beğenmez isem gerek yok tam yapayım işi.
Aynen öyle benim de en çok beğendiğim özelliğiydi o. Baslar çok net ve çok tatmin ediyor insanı. Zaten HTC telefonların ek bir ses özelliği de vardı onunla birlikte kullanıyordum ve hayatım müzik olmuştu öyle söyleyeyim size. Ama malesef bu yazın başında sandalyemin ayağına takılan sol kulaklık kablosu ezildi ve kullanılamaz hale geldi :(. En yakın zamanda yine alacağım ben de.

Aynen öyle benim de en çok beğendiğim özelliğiydi o. Baslar çok net ve çok tatmin ediyor insanı. Zaten HTC telefonların ek bir ses özelliği de vardı onunla birlikte kullanıyordum ve hayatım müzik olmuştu öyle söyleyeyim size. Ama maalesef bu yazın başında sandalyemin ayağına takılan sol kulaklık kablosu ezildi ve kullanılamaz hale geldi :(. En yakın zamanda yine alacağım ben de.

Üzüldüm umarım alırsın. 😣

Bana attığın linki şu an sipariş veriyorum umarım memnun kalırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı