250 TL kulaklık önerisi

Rampage veya gamepowera bulaşmayın.

Rampage ürünlerini neden bu kadar kötülüyorlar anlamıyorum. :) Tamam çok kaliteli değil ama fiyatı kadar performans veriyor. 2-3 ay sonra at çöpe gitsin muhabbeti de aşırı saçma. Düzgün ve titiz kullanım sonucunda 3 yıla kadar kullanılıyor. Kullandım da.

Rampage ürünlerini neden bu kadar kötülüyorlar anlamıyorum. :) Tamam çok kaliteli değil ama fiyatı kadar performans veriyor. 2-3 ay sonra at çöpe gitsin muhabbeti de aşırı saçma. Düzgün ve titiz kullanım sonucunda 3 yıla kadar kullanılıyor. Kullandım da.
Vermiyor.

Siz kullandınız diye o ürünler iyi olmuyor.

500₺'lik ürün aslında 230₺'ye alınabiliyorken E900Pro almak çok daha mantıklıdır.

6 sene rampage kullandım ben de :)

Rampage ürünlerini neden bu kadar kötülüyorlar anlamıyorum. :) tamam çok kaliteli değil ama fiyatı kadar performans veriyor. 2-3 ay sonra at çöpe gitsin muhabbeti de aşırı saçma. Düzgün ve titiz kullanım sonucunda 3 yıla kadar kullanılıyor. Kullandım da.

Rampage'nin malzeme kalitesi düşük olduğu için 2-3 ay sonra bozulur diyoruz.
Evet haklısın biraz Rampage kötülüyoruz gibi gelebilir ama aynı bütçede daha iyi ürünler varken Rampage Gamepower gibi markaları önermek saçma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı